Yurt dışına sermaye kaçışında en fazla kullanılan yöntemler

  Kredi - Borsa    8 Ocak 2019
Yorum Yok

Yurt dışına sermaye kaçışında en fazla kullanılan yöntemler

FINANSGUNDEM.COM

Finans dünyasının ‘istihbarat’çıları yeni yönetimi ve başkanını seçti. 40 yıldır sektör çalışanlarını aynı çatı altında buluşturan Banka ve Piyasa İstihbaratçıları Derneği’nin geçtiğimiz ay yapılan Herzamanki Genel Kurulu’nda Özhan Tırpancı nöbeti Mehmet Sur’dan devraldı.

Yeni Idare Heyeti’nun ilk toplantısında Anadolubank İstihbarat Yöneticisi Özhan Tırpancı, Banka ve Piyasa İstihbaratçıları Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı’na getirildi. Toplantıda hem gerekli yetkilendirmeler ve tayin dağılımları da gerçekleştirildi.

Idare Heyeti Başkan Yardımcılığı’na İsmail Çelikel, Yönetim Kurulu Genel Sekterliği’ne Mücahit Coşkun, Yönetim Kurulu Saymanlığı’na ise İlyas Aykut seçildi.

Banka ve Piyasa İstihbaratçıları Derneği yetkilileri, mesleki dayanışma namına çalışmalara ara vermeden devam edileceğini açıklama etti.

YENİ BAŞKAN DENEYIMLI BİR ISIM

Anadolubank Finansal Tahlil ve İstihbarat Müdür Yardımcısı Özhan Tırpancı, uzun yıllardır dernek kademelerinde atama almış, son olarak Dernek Genel Sekreterliği görevinde bulunmuş bir isim.

4 yıldır başkan olan Denizbank İstihbarat Yöneticisi Mehmet Sur da derneğe sağladığı manâlı katkılarla göreve veda etti.  

(Oturanlar Soldan Sağa) Şükrü Bitkiler – T-Bank, Uğur Kanar – Şekerbank, İlyas Aykut – Ziraat Bankası, Füsun Vural – Haliç Leasing, Özhan Tırpancı – Anadolubank, Burçin Erkanlı – Tam Faktoring, Suat Uyar – Arçelik, Özkan Yağal – Tarman Grup, Günay Kırhan – TSKB
(Ayakta soldan sağa) İsmail Sağlamdemir – Eximbank, Mücahit Coşkun – TEB, Yaşar Yeşil Vakıf Katılım Bankası, Ahmet Printer – A&T Bank, Erkan Bilican Denizbank.

27 okunma

Etiketler :

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.