Yeni hocanın sinyalini verdi! ‘Şenol Güneş’in yokluğunda…’

  Güncel Haberler    23 Mart 2019
Yorum Yok

Yeni hocanın sinyalini verdi! 'Şenol Güneş'in yokluğunda...'

Beşiktaş Futbol A Takımından Sorumluluk Sahibi Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Kavalcı, konuştu.

Şenol Güneş’in yokluğunda takımın başında olan Guti’yle ilgili olarak düşünceleri olduğunu söyleyen Kavalcı, “Zaten başkanımız da bu konuyla ilgili olarak görünüm bildirdi ve Şenol Güneş’in sezon ardına kadar Guti’ye daha pozitif sorumluluk vermesi gerektiğini açıklama etti. Hocamız Ulusal Takımdayken ya da bireysel işleri nedeniyle takımın başında olmadığı dönemlerde zaten takımı Guti ve Itibar hoca çalıştırıyor. Guti de bu takımın hocası. Derhal ekip izinli. Antrenmanlar salı günü başlayacak. Ulusal maçlar da her tarafta olacak ve Şenol hoca takımın başında olacak” dedi.

“Öğretmen kararı seçimin gerisinde verilir”

Guti’nin menajerinin İstanbul’a gösteri edildiği yönünde çıkan haberlerin dürüst olmadığını söyleyen Ahmet Kavalcı, “Böyle bir şart laf konusu değil çünkü mayıs ayında tercih var. Önce seçimin atlatılması gerekiyor. Bizim idare heyeti olarak aldığımız karar, 31 Mayıs’a kadar Şenol Güneş’le devam edileceği yönünde. Bunun sonrasını konuşmadık çünkü seçimde çıkacak olan sonuca tarafından hareket edilecek” ifadelerini kullandı.

“Futbolculara ödeme yapılacak”

Gökhan Töre’nin yaptığı açıklamalarla ilgili olarak kulübün gerekli işlemleri başlattığını ve avukatların hukuki girişimde bulunacağını da sözlerine ekleyen Kavalcı, önümüzdeki günlerde takıma ödeme yapılacağını da açıklama etti.

KAYNAK: İHA
4 okunma

Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.

%d blogcu bunu beğendi: