Yapı Kredi Leasing 9 yıldır lider

  Kredi - Borsa    16 Ocak 2019
Yorum Yok

Yapı Kredi Leasing 9 yıldır lider

Türkiye geneline yayılan hizmet ağının yanı sıra teknolojiye yaptığı yatırımları neticesinde tip bazında çözüm ürettiklerini belirten Yapı Kredi Leasing Genel Müdürü Fatih Torun, 2017 yılsonu ile birlikte gelen aralıksız liderlik performansı hakkında şu değerlendirmede bulundu:

“Yapı Kredi Leasing olarak 2017 yılında sektör açısından önem içeren ilklere imza attık. Üretimi desteklemeye, ülke ekonomisinin büyümesine ve istihdam yaratmaya yardımcı olacak alanlarda öncü olma hedefi doğrultusunda KGF zarfında devir edilmiş limitler içerisinde yüzde 30  pazar payımızla ilk ve en fazla kullandırım yapan kurum olduk. İtalyan İhracat Kredi Kuruluşu’nun (SACE) Milano’ya ziyafet ettiği birincil Türk leasing şirketi olma başarısını gösterdik.

Bambaşka sektörlerden üreticilerle, distribütörlerle geliştirdiğimiz iş birlikleri ve kampanyalar, hizmetlerimizi daha geniş bir herif tabanına ulaştırmamızı sağlıyor. Türkiye’nin en iyi şirketleriyle birlikte yasal ve mevzuatlar konusunda müşterilerimize keza danışmanlık sağlıyoruz. Dijital taraftaki yatırımlarımızın artı sonuçlarını da bu yıl daha artı almaya başladık.

Bu çalışmalarımız neticesinde yıl içinde, toplam 3.227 adet kontrat imzalayıp, 4.1  milyar TL tutarında yeni operasyon hacmi yarattık. Bir önceki yıla tarafından yüzde 33 oranında çoğaltma sağladık. Hem sosyal mesuliyet alanında da Finansal Kurumlar Birliği ile Orman Genel Müdürlüğü aralarında geçtiğimiz sene imzalanan protokolle parasal kiralama anı ormanı meydana getirmek namına tescil edilen her sözleşme için bir fidan dikiminde bulunuyor. Bu hoş proje,  3.227 anlaşma imzalamamızda keza bir motivasyon kaynağı oldu.

2018 yılında da kesintisiz liderliğimizi korurken sektörü büyütme hedefimiz doğrultusunda başarılı performansımızı artırarak sürdüreceğiz.”

0 okunma

Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.

%d blogcu bunu beğendi: