Televizyonlarda Nano Cell teknolojisi!

  Teknoloji    15 Ocak 2019
Yorum Yok

Televizyonlarda Nano Cell teknolojisi!

Serin kırmızı halıyı, Will Smith sizi ziyarete geliyor! 2017’nin son ‘mutlaka görülmesi gereken’ filmi Bright tüm dünyada aynı anda sadece Netflix’te gösterilecek. David Ayer’in yönetmenliğini üstlendiği Bright’ta, günümüzün en büyük yıldızlarından Will Smith’e Joel Edgerton ve Noomi Rapace eşlik ediyor.

Öbür geçmişlere sahip iki polis Ward ve Jakoby’nin rutin bir gece devriyesinde yaşadıkları olayların, bir gecede bildiğimiz anlamda dünyanın geleceğini nasıl değiştirdiğini anlatan Bright, Netflix’in şimdiye kadarki en büyük yapımlarından biri ama ne ilki ne de sonuncusu. 2018 yılında orijinal film ve diziler için 7 milyar dolarlık bütçe ayıran Netflix, heyecanlı hikayeler ve ünlü oyuncularla sinema kalitesinde 80 yeni film çekmeyi planlıyor (Bu sene çekilen film sayısı 40).

Yani TV izleme alışkanlıklarını değiştiren Netflix, şu anda de film seyretme alışkanlıklarını değiştiriyor. Netflix ile artık evinizin rahatlığında fantastik filmler izleyebilir, Hollywood yıldızlarını salonunuzda ağırlayabilirsiniz.

Bright’ı izlemek için siz de 22 Aralık’ta evinizde, kendi Hollywood prömiyerinizi düzenleyin. Hazırlayın içecekleri ve patlamış mısırları, çağırın eşi dostu ve defalarca birlikte Bright’la daha önce hiç görmediğiniz bir dünyanın keyfini çıkarın. Dünyada 109 milyondan fazla Netflix kullanıcısıyla birlikte filmin galasını evinizde gerçekleştirin.

Will Smith’li Bright açık havada Netflix’te böylece fazla başarılı Hollywood filmi bulabilirsiniz. İşte Angelina Jolie’den Brad Pitt’e dağıtılmış dünya yıldızlarının başrolde oynadığı, ailece veya arkadaşlarınla birlikte seyredebileceğiniz yapımlardan bazıları:

Angelina Jolie. İki Oscar ve üç Altın Küreli (natürel şimdilik) ad şüphesiz izlemeye layık: Önce Babamı Öldürdüler, Kirli Sırlar, Hayatın Hakkını Ver, Aklım Karıştı ve Direnen. Leonardo DiCaprio. Tüm Leo hayranları için: Sıkıysa Yakala, Zindan Adası, Mükemmel Gatsby ve Inception. Tom Hanks. Bol ödüllü (Oscar, Altın Küre ve Emmy) ayrıca komedinin ayrıca dramların hakkını veriyor: Sıkıysa Yakala, Terminal, Forrest Gump, Sevginin Bağladıkları, Er Ryan’ı Kurtarmak, Philadelphia ve Yeni Hayat. Brad Pitt. O Kadar ünlü fakat, yalnızca adı bile heyecan fırtınası yaratmaya yetiyor: Savaş Makinesi, Soysuzlar Çetesi, Yedi, Ocean’s Eleven, Ocean’s Twelve, Ocean’s Thirteen, Dövüş Kulübü, Sessiz Düşman, Truva ve Büyük Açık. The Rock. Profesyonel güreşçiydi, derhal en çok para kazanan aktörlerden: Gizemli Adaya Seyahat, Hızlı ve Öfkeli 7. George Clooney. Hollywood’un önde gelen jönlerinden, bütün zamanların en çok kazananlarından: Gün Batımından Şafağa ve Being George Clooney. Tom Cruise. Güvenli Olmayan görevler ondan sorulur: Tetikçinin Gecesi, Mission: Impossible – Ghost Protocol, Görevimiz Risk III, Top Gun, Dünyalar Savaşı ve Azınlık Raporu. Samuel L. Jackson. Karşınızda eşi yarı zor bulunur bir oyuncu: The Hateful Eight, Koç Carter ve Korkusuz.

Tüm Bright görsellerini indirmek için buraya tıklayın.

Diğer içeriklerin görselleri için buraya tıklayın.

En iyisi siz kırmızı halıyı hiç kaldırmayın! Evinize gelen Hollywood yıldızlarının ardı arkası kesilecek gibi değil…

8 okunma

Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.