Teknolojinin baş döndürücü gelişimi ödemeler ekosistemini nasıl etkiliyor?

  İnternet, Teknoloji    7 Ocak 2019
Yorum Yok

Teknolojinin baş döndürücü gelişimi ödemeler ekosistemini nasıl etkiliyor?

Ödeme dünyası, Türkiye’de ödeme hizmetlerinin yaygınlaştırılması, finansal servislere erişimin kolaylaştırılması ve minik esnafın rekabette üstünlük sağlaması için ödeme sistemlerinin önündeki engelleri devretmek üzere Ödeme ve Elektronik Para Derneği’nin (ÖDED) öncülüğünde, PSM “Gündem Toplantıları”nda bir araya geliyor. Toplantının sponsorları aralarında PaybyMe, Paynet, Ödeal, SRP Legal, Moka ve Papara yer alıyor. Sektör temsilcileri, yeni teknolojilerin vaat ettiği olumlu ve negatif unsurları, ortaya çıkması olası yeni iş model ve yöntemlerini, bu teknolojilerin barındırdığı tehditler ve fırsatları, alınması gereken önlemler ve atılması gereken adımları “Dijital Çağ: Yeni Tür Ödeme Sistemleri” belli başlı temasında ele alacak.

PSM, konunun tüm taraflarını benzer masada buluşturarak, çözüm üreticisi ve kullanıcısı tüm paydaşlarla oluşacak diyalog ortamının sinerjisini tüm aktörler için bir kazan-kazan ekosistemine dönüştürerek sektöre avantaj sağlamaya hazırlanıyor.

Önsezi ve çözüm önerilerinizle gündem toplantılarına katılarak sektöre istikamet verenler arasında edinmek ve toplantılar hakkında data olmak için: gundem@gundemmedyagrubu.com 

31 okunma  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.