Survivor Türkiye Yunanistan 8. Bölüm Fragmanı izle

  Blog, Güncel Haberler    14 Şubat 2019
Yorum Yok

Türk televizyon ekranlarında ilk kez 2005 yılında Kanal D’de yayınlanmaya başladı. Sonrasında bugün bildiğimiz şekliyle Acun Ilıcalı yapımcılığında Show Tv’ye geçti. 2006-2012 yılları arasında Show Tv’de, 2012-2014 yılları arasında Star Tv’de yayınlanan yarışma programı son olarak Acun Ilıcalı’nın Tv 8 kanalını satın almasının ardından 25 yılında Tv8’de yayınlanmaya başladı. 13 sezonu deviren Survivor, bu yıl da hayli iddialı görünüyor.

Survivor bu yıl ikinci kez Türkiye Yunanistan formatıyla yayında olacak. Survivor 2019 Türkiye Yunanistan, 2 Şubat 2019 tarihinde izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Toplam 24 yarışmacı büyük ödül için kendilerini zorlu ada şartları ve kıyasıya bir mücadelenin içinde bulacak.

Survivor Türkiye Yunanistan yarışmacıları

Hakan Kanık: Aşçılık yapan Hakan Kanık, yine bir Acun Medya yapımı olan ve Tv 8’de yayınlanan Masterchef Türkiye yarışmasında yer almıştı. Survivor Türkiye takımında mücadele edecek.

Sude Burcu: Milli bir tekvandocu olan 22 yaşındaki Sude Burcu, İzmir Büyükşehir Belediyespor tekvando kulübünün sporcusuydu. Küçüklüğünden bu yana tekvando sporuyla uğraşıyor. 

Yusuf Karakaya: Profesyonel bir kick boksçu olan Fatih Karakaya, 24 yaşındadır. Amatör turnuvalarda Avrupa ve Türkiye bazında kazandığı başarılar bulunuyor.

Seda Ocak: Daha önce Survivor’da yarışan Sema Aydemir’in ikiz kardeşi olan 34 yaşındaki Seda Ocak, tıpkı Sema gibi atlet. Erken yaşta atletizmi bırakan Seda Ocak daha sonra antrenörlüğe yöneldi.

Bora Edin: Crossfit eğitmenliği yapan Bora Edin, 34 yaşındadır. Sportif bir kişiliğe sahip olan Bora Edin, daha önce futbolla da ilgilendi.

Ecem Onaran: 29 yaşındaki Ecem Onaran, yıllarca Fenerbahçe ve Türkiye adına yarışan eski bir atlettir. Şimdilerde antrenörlük yapıyor.

Hikmet Tuğsuz: 28 yaşındaki Hikmet Tuğsuz, spor kariyerine noktayı koymasının ardından milli takım antrenörlüğü yapmaya başladı. Atletizmin 10 dalını da kapsayan dekatlonda 8 kez arka arkaya Türkiye şampiyonu oldu.

Kader Karakaya: Fenerbahçe Spor Okulları’nda futbol eğitmenliği yapan 22 yaşındaki Kader Karaya, fitness ile de uğraşıyor.

Atakan Işıktutan: Basketbol, yüzme, kürek ve crossfit gibi sporlar ilgilenen 24 yaşındaki Atakan Işıktutan’ın crossfit şampiyonluğu ve kürekte ikinciliği bulunuyor.

Melisa Emirbayer: Bir yüzücü olan 22 yaşındaki Melisa Emirbayer’in Türkiye çapında pek çok şampiyonluğu var.

Büşra Yalçın: Bahçelievler Voleybol Kulübü’nde altyapı dahil 12 yıl forma giyen Büşra Yalçın, 21 yaşındadır.

Okay Köksal: 31 yaşındaki milli güreşçi Okay Köksal, Türkiye ve Avrupa’da şampiyonluk sevinçleri yaşadı.

Survivor Türkiye Yunanistan 8. Bölüm Özeti

Survivor Türkiye Yunanistan yeni bölümü ile 12 Şubat Salı 2019 tarihinde Tv8 ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan Survivor Türkiye Yunanistan 8 bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.


1 okunma  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.

%d blogcu bunu beğendi: