Soldado: Sözleşmede uzatma maddesi var ama…

  Güncel Haberler    20 Mart 2019
Yorum Yok

Soldado: Sözleşmede uzatma maddesi var ama...

Roberto Soldado, milli arayla ilgili, “Bizim içini hoş bir hafta, ligin en hoş dönemine giriyoruz. Bu iki hafta bizim için iyi olacak diye umuyorum. Milli Takımlardaki arkadaşlarımızın dönmesiyle daha iyi olacağız ve artık ligde daha yukarılara içten tırmanmamız gerekiyor.” ifadelerini kullandı.

YENİ ANLAŞMA TEKLİFİ YOK

İspanyol golcü Fenerbahçe’deki geleceği için; “Yeni sözleşme ile ilgili henüz bir gelişme olmadı. Bana öneri gelmedi. Sözleşmede uzatma maddesi var ama kalan maç sayısına göre otomatik olarak uzaması imkansız. Eğer sezon başını düşünseydim burada neşe saçan mutlu değildim ve kalmak istemezdim fakat Ersun hoca beni hayata bağladı. Artık bu takıma katkı maddesi tahsis etmek istiyorum. Kalıp kalmama kararı sadece bana tabi yok aileme de alt, onlara sormalıyım. Bu takımda bulunduğum sürece takıma katkı maddesi devretmek istiyorum ve şu lahza önemli olan sahayı düşünmek. Ersun hocanın gelişiyle en önemlisi güvenimiz arttı. fiziksel olarak rakiplerimizden daha pozitif koşuyorduk fakat en önemlisi güvenimiz geldi” diye konuştu.

VALENCİA’YA GİTMEM ŞIDDET

Valenica Kulübü’nden 100. sene kutlamalarına katılması için aldığı davete dair konuşan tecrübeli oyuncu, “Valencia’nın bu daveti çok hoş bir durum. Avrupa’nın büyük kulüplerinden biri fakat kutlamalara gidip gidemeyeceğim hemen şimdi muhakkak yok. Mehmet Topal sakatlığından ötürü gidebilecek ama benim durumum antrenmanlardan ötürü süresiz kararı hocam verecek.” dedi.

ERSUN YANAL İLE RADİKAL DEĞİŞİMLER OLDU

Roberto Soldado, Ersun Yanal’ın takıma gelişiyle takımda büyük değişimler yaşandığını, ekip olarak olumlu yönde etkilendikleri söyledi ve sözlerini şöyle sürdürdü; “Sezon başında öğretmen değişikliği ve yeni oyuncuların gelmesiyle ilk süreç iyi geçmedi ama Ersun Yanal hocanın gelmesiyle ekip olarak %100’e yaklaştık Ersun hocayla radikal değişimler yaşadık. Umuyorum daha iyi olacağız ve en üstteki sırada bitireceğiz.”

7 okunma  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.