Şekerbank’tan istihdama 20 milyon dolarlık destek

  Kredi - Borsa    6 Ocak 2019
Yorum Yok

Şekerbank'tan istihdama 20 milyon dolarlık destek

DenizBank, insan hayatını kolaylaştıran dilekçe ve hizmetlerin içeriğini, gerçekleştirdiği işbirlikleri ile zenginleştiriyor. Bu kapsamda Belbim A.Ş. ile, DenizBank müşterisi olsun olmasın, istanbulkart’ına dolum yerine getirmek isteyen herkesin fastPay üzerinden vakit ve mekandan bağımsız, hiçbir ilave aidat ödemeden, cepten kolaylıkla doldurma yapabileceği bir ortaklığa imza atıldı. 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Belbim AŞ, büyük şehirin akıllı şehircilik vizyonu ve inovatif çözümlerle hayatı kolaylaştırma anlayışına istanbulkart mobil uygulaması ile katkı sağlıyor. istanbulkart’ı bir ulaşım kartı olmanın ötesine içeren Belbim AŞ’nin yenilikçi uygulaması doğruca istanbulkart alışverişte de kullanılabilecek bir elektronik para kartına, ödeme aracına dönüştürüldü. İstanbul Büyük Şehir Belediyesi’nin öncülüğünde, Belbim AŞ ve DenizBank arasında gerçekleştirilen işbirliği doğruca istanbulkart mobil uygulamasının yanı sıra artık fastPay uygulamasıyla da istanbulkart’a yükleme yapılabilecek. Bu hizmet sayesinde, alternatif ödeme yöntemleri ile daha artı kullanıcıya ulaşılması hedefleniyor. 

İşleri kolaylaştıran ilkler yine fastPay ile geliyor 

İşbirliği dahilinde, Yakın Bölge Irtibat (NFC) özelliği bulunan Android işletim sistematik telefon sahipleri, istanbulkart’larını telefonlarına dokundurarak saniyeler içinde yükleme yapabilecekler. Sektörde bir ilk olan bu özelliğin yanı sıra, istanbulkart kullanıcıları DenizBank dıştan öteki bankalara ait kredi kartlarını da fastPay’e ekleyerek, hiçbir komite ödemeden, masrafsız şekilde yüklemelerini gerçekleştirebilecekler. 

“fastPay cümbür cemaat için bitmiş ödeme kolaylığı sağlıyor” 

DenizBank Dijital Mutasyon, CRM ve Başkalaşım Yönetimi Grubu Genel Müdür Yardımcısı Umut Özdoğan müşterilerinin ihtiyaçlarından yola çıkan, hayatlarına avantaj sağlamaya dönük bir inovasyon anlayışı benimsediklerini, bu doğrultuda teknolojinin son imkanlarını muhtemel olduğu dek çok insanın cebine ulaştırmayı hedeflediklerini belirterek şöyle konuştu; “Dünyanın ilk handsfree ödeme imkanı sunan, Türkiye’de birincil kez bir bankanın kendi müşterisi olmayan, hatta banka hesabı bulunmayan kullanıcılara cep telefonundan para gönderme imkanı sağladığı, bugün itibarıyla 2,5 milyon kişinin cebine ulaşmış fastPay ile tek bir hayalimiz var; daha artı kişinin hayatına olumlu yönde temas ederek kolaylaştırmak. Anlaşmamız ile fastPay kullanıcıları hiçbir harcama ödemeden, diledikleri vakit diledikleri yerde, sıra bekleme kaygısı gütmeden ve hatta yalnızca kartlarını telefona dokundurarak istanbulkart yüklemelerini zahmetsizce yapabilecekler. Bu sayede özellikle İstanbulluların ulaşımdaki dertlerine bir nebze tedavi olmayı hedefliyoruz. Hatta bir sürprizimiz daha var; istanbulkart yüklemesini fastPay’den gerçekleştiren birincil 100 bin kişiye 10 TL hediye ediyoruz. İddialıyız; herkesi fastPay ile ayrı bir tecrübeyi yaşamaya eğlence ediyoruz.”. 

Doldurma nasıl yapılır?

Yakın Bölge İletişimi (NFC) özelliği bulunan Android işletim sistemli telefona sahip kullanıcılar, istanbulkartlarını telefonlarının arkasına yaklaştırarak, kart numarasına gereksinim duymaksızın, tek adımda, üstüne atmak istedikleri miktar bilgisini girerek diledikleri kredi kartından yükleme yapabilecekler. Bundan Başka bu operasyon için herhangi bir ilave aidat ödemeyecekler.

Yakın Bölge İletişimi (NFC) özelliği bulunmayan telefona sahip kullanıcılar ise, istanbulkart numarasını ve miktar bilgisini girerek fastPay üzerinden yükleme yapabilecek; doldurma işlemini tamamladıktan sonradan ise kartlarını biletmatik ve online talimat noktalarına okutarak dolum işlemini tamamlayabilecekler. 

Reformcu ödeme sistemlerinde fark yaratan uygulama: fastPay

fastPay, DenizBank müşterisi olmayan kullanıcılara da ulaşan açık bir platform sunuyor. Binlerce anlaşmalı üye iş yerindeki ödemelerde hayatı kolaylaştıran fastPay, cepten cebe 7/24 para gönderme, komisyonsuz fatura ödeme ve ATM’den kartsız para çekme özellikleri de sunuyor; App Store ve Google play Store’dan ücretsiz bir şekilde indirilebiliyor.

30 okunma

Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.