Perinçek, Akşener’i yerden yere vurdu!

  Güncel Haberler    27 Mart 2019
Yorum Yok

Perinçek, Akşener'i yerden yere vurdu!

Partisinin genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında Perinçek, Akşener’in FETÖ ve PKK ile dayanışma içinde olduğunu ileri sürdü.

Perinçek, Akşener’in 21 Mart’taki Kocaeli mitinginde “acayip gureba hapiste, çaycı çorbacı hapiste, Mehmetçik hapiste” ifadelerini kullandığını belirterek, hapiste olanların Mehmetçik değil, Fethullahçı darbe girişiminde Türk milletine kurşun sıkanlar olduğunu söyledi.

‘HANGİ SAFTA OLDUĞUNU GÖSTERİYOR’

Bu sözlerin Akşener’in hangi safta olduğunu gösterdiğini açıklayan Perinçek, “Hapiste Mehmetçik yok, Mehmetçik siperde bugün. PKK’nın tepesine biniyor, dağda terörist kovalıyor.” dedi.

Perinçek, “Akşener, Amerikan emperyalizminin kendisine verdiği gladyo görevini yerine getiriyor.” ifadelerini kullandı.

‘HATIRLAMAMAK OLASI DEĞİL…’

Toplantıda, Akşener’in bazı miting konuşmalarını ve partisi göre seçim dolayısıyla hazırlanan bir klibi izlettiren Perinçek, “İYİ Parti önümüzdeki dönem CIA senaryosunu duyuru ediyor. PKK ve FETÖ, millet hareketleriyle birleştirilecek. Gladyo senaryosu…” diye konuştu.

Doğu Perinçek, “Akşener’in gladyo sicilini unutmak olasi değil. Akşener, o dönem FETÖ’nun yönlendirmesiyle içişleri bakanı yapıldı. Akşener’in o dönem Emniyet istihbarata getirdiği bütün isimler şu lahza tutsak.” iddiasında bulunarak, Meral Akşener’i karşılıklı konuşmaya eğlence etti.

 

 

14 okunma

Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.