Panasonic’ten yeni ürünler geldi

  Teknoloji    19 Şubat 2019
Yorum Yok

Panasonic'ten yeni ürünler geldi

Panasonic Türkiye Kurumsal Mobil Çözümler lansmanında, Panasonic İtalya, Doğu Avrupa ve Türkiye’den Sorumluluk Sahibi Alan Müdürü Ali Oktay Ortakaya’nın başlangıç konuşmasının gerisinde söz alan Panasonic Avrupa Bölgesi Genel Müdürü Jan Kaempfer ise, değişik sektörlerden mobil çalışanlar için fazla amaçlı, alımlı ve bununla birlikte dirençli bir Android deneyim sunan TOUGHBOOK FZ-T1 ürününü tanıttı.

Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki başvuru izinleri 2019021219271776385.jpg

Yeni Panasonic TOUGHBOOK FZ-T1 tasarımı ve işlevselliğiyle mükemmel bir yardımcı

Panasonic Toughbook FZ-T1, keza şık keza de fonksiyonel ve dayanıklı bir cihaza ihtiyaç duyan mobil çalışanlar için yepyeni bir seçenek olacak. 5 inçlik bu Android cihaz iki öbür model seçeneğiyle perakende, ulaşım, lojistik, imal ve turizm gibi çoğu sektör için mükemmel bir çözüm sunuyor. Ses ve bilgi iletişimi için Wi-Fi ya da Wi-Fi ve 4G seçenekleri sunan bu yüksek performanslı cihaz, Android 8.1 Oreo işletim sistemine, Qualcomm Snapdragon dört çekirdekli işlemciye, 16 GB Flash ve 2 GB Ram depolama alanına sahip. 240 gramın altındaki ağırlığı ve inceliğine rağmen Panasonic Toughbook FZ-T1, AKS-STD 810G askeri standartlarına tarafından toza, suya, 1,5 m’ye dek düşmelere dayanıklı olacak ve -10 ila +50°C sıcaklık aralığında çalışabilecek şekilde üretildi. FZ-T1 Yağmurda, eldivenli ellerle veya dingin bir kalemle de kullanılabiliyor. Cihazın her iki tarafında yer alan entegre barkod okuyucusu düğmeler, sayesinde barkod okutma işlemleri hem sağ keza de sol elle zahmetsizce yapılabiliyor. Toughbook FZ-T1 el bilgisayarı, 12 saatlik bir batarya ömrü sunuyor ve cihazı kapatmadan pillerinin değiştirilebilmesi baştan sona hiçbir meslek yarıda kalmıyor. Şamata azaltma teknolojisi ve zinde bir hoparlör ile donatılan aygıt, curcunalı şantiye ortamlarında bile verimli çalışmaya olasılık tanıyor.

Panasonic’in yeni 7 inç Android dayanıklı tableti FZ-L1

Tercihe ast entegre barkod okuyucusuyla Panasonic TOUGHBOOK FZ-L1, müşteriyle yüz yüze çalışan mobil çalışanlar için şık ve yerinde maliyetle fazla yönlü bir başvuru formu sunuyor. Müşteriyle bire bir irtibat içinde olan, fazla yönü olan ve yerinde maliyetli bir cihaza ihtiyaç duyan mobil çalışanlar için yepyeni bir dirençli tablet olan TOUGHBOOK FZ-L1, 7 inç büyüklüğündeki ekranı ve tercihe yan olarak sunulan barkod okuyucusuyla perakende ve turizm, üretim, ulaşım ve lojistik gibi çoğu sektör için yerinde bir çözüm sunuyor. Panasonic TOUGHPAD FZ-L1 tablet, reel zamanlı yerleştirme; envanter kontrolü ve ürün konumunu takip etmek için ideal. Lojistik sektörü için ise cihaz, iş yönlendirme, navigasyon, envanter yönetimi ve teslimat kanıtı için yerinde bir başvuru sunarken, depolarda ise yerinden alım onayı, işlem yönetimi ve ürünlerin tanımlanması alanlarında iyi işler çıkarıyor. Gücüne karşın düşük enerji bitiren aygıt, uzun süren Android desteği için Qualcomm® Snapdragon™ mobil platformu üzerine kuruluyor. Varlıklı eklenti ve idare araçları ekosistemi, cihazın piyasaya sürülmesiyle birlikte satışa çıkacak. Böylece cihazı mobil işgücünün ve teknoloji yöneticilerinin kayıtlı isteklerine tarafından uyarlayabilme imkânı sağlanmış oluyor.

Her iki cihazda da belgelerin zahmetsizce fotoğraflanarak kaydedilebilmesi için 8 megapiksellik arkadaki kamera bulunuyor ve cihazlar geniş bir aksesuar ekosistemi sunuyor. Uzaktan barkod okuma tabancası, bağnaz, kılıf, pil kılıfı, edilgen stilo kalemi ve koruyucu ekran filminin yanı sıra tek ve çoklu sıkıntı cihazlarının da arasında bulunduğu bu aksesuarlar, bambaşka mobil meslek güçlerinin ihtiyaçlarını da karşılıyor. Basit yönetim ve emniyet için cihazlarda Panasonic COMPASS (Complete Android Security and Services) 2.0 uyumluluğu bulunuyor. Panasonic COMPASS, Panasonic dayanıklı Android cihazlarını güvenle hizmete elde etmek ve idare etmek için kurumların ihtiyaç duyduğu her şeyi sunuyor. Panasonic COMPASS, Panasonic’in cihazlarının kurumların kullanımı için hazır olan kullanım, idare ve güvenliğin sunduğu rahatlıkla kurumların Android işletim sistemlerinin sağladığı esneklikten avantaj kazanması için tasarlandı. Panasonic cihazları aynı zamanda Google’ın uygulamalarının ve cihazların işlevselliğinin desteklenmesine muavin olan uygulama programlama arayüzlerinin (API) birleşimi olan Google Mobil Hizmetleri’yle (GMH) birlikte geliyor. Bu uygulamalar, kutudan çıktığı anda cihazın kullanıcılara iyi bir deneyim sunmasını güvence altına alması için kusursuz bir sinerji içinde çalışıyor.

Önceki HaberAvatar serisi hakkında bomba direktifler! Sonraki HaberPS5, Geriye Doğru Dönük Takviye Sunabilir!

1 okunma

Etiketler : , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.

%d blogcu bunu beğendi: