Özhaseki resti çekti: Yazıklar olsun size, adam olun adam!

  Güncel Haberler    23 Mart 2019
Yorum Yok

Özhaseki resti çekti: Yazıklar olsun size, adam olun adam!

Özhaseki’nin konuşmasından satır başları şöyle;

Bugün Tükiye’nin kalbi Ankara’da atıyor. Düşey duruşunuzdan nedeniyle, vefanızdan nedeniyle hepinize teşekkür ediyorum. Bu yoksul kardeşinizin bütün 21 sene belediye başkanlığı var. ilk başladığımda bağlı fakat altyapısı olmayan onlarca mahallesi, yüz binden pozitif evi, bir gecede yapılan gece kondular vardı. aynı zamanda borçlu belediyeler, kapının önü alacaklılarla dolu. Böyle bir ortamda işe başladık. Allaha hamd olsun bir milim altyapılar eksiği bırakmadım. Su kanal temizleme tesislerini yaptırdım. Daha Aşağı geçitler, üst geçitler… Daha Sonra sosyal hizmetler. Beş yıldızlı huzurevleri yaptık. Gece gündüz demeden uğraştık. 
Sonradan devasa projelere geldi sıra. Kayak merkezleri, barajlar, Türkiye’nin UEFA standartlarında birincil stadyumu.

11 ASIL BAŞLIKTA 11 PROJE HAZIRLADIK

Önümüzde Ankara imtihanı var. Biz dersimize çalıştık, projelerimizi hazırladık. Ankara bizden neler bekliyor 11 esas başlıkta 111 ciddi proje hazırladık.   Keza 25 ilçemizde gerek merkez gerekse taşra ilçelerimizde 5 bine yakın proje hazırlayarak sizlerin huzurundayız.Burada sizin huzurunuzda üzüldüğüm bir konuyu bahsetmek istiyorum. Azıcık önce söylediğim gibi emek verdik, düşündüklerimizi yazdık. Ben zannediyordum fakat adaylar çıkacak, onlar da ne düşünüyorlarsa söyleyecekler ve projelerimiz yarışacak. Irk bu adam bunu yapar ya da yapamaz diyecek… Saflığıma bakın ki ben böyle bir seçim dönemi düş ediyordum. Bizim gibi projeler hazırlayıp insanların huzuruna meydana çıkan kimse olmadı. Biz sizlere saygı duyuyoruz. Ne yapmak istediklerimizin hepsini yazdık zaten.

BURADAN ILAN EDİYORUM: BELEDİYECİLİĞİ BİLMİYOR

Bilhassa CHP’nin adayı üçüncü dönemdir aday. Böyle bir projeyle çıktı mı? Hayır. Ve belediyeciliği de bilmiyor açık açık duyuru ediyorum. Her konuştuğunda gaf yapıyor, olağandışı alışılmadık gülünecek işler yapıyor. Gerçekten belediyeciliği bilmiyor, gerçekten de projesi yok.İkinci üzüldüğüm konu… Bizler 25 arkadaşımızla birlikte huzurunuzdayız ve Cumhur İttifakı’nın adayıyız. Hepimiz hiç farkı değil. Ulusal ve yerli millet olarak huzurundayız. Bizim ittifakımızın niye kurulduğunu, bizim derdimizin ne olduğunu bir bir anlattık. Bizim derdimiz bayrak derdi, ezan derdi, vatan derdi, devletin milletin bölünmezliği derdi…

NE SAKLIYORLAR? NEDEN SÖYLEMİYORSUNUZ?

Lakin karşısında tarafta bir ittifak var fakat; cümbür cemaat anlamaya çalışıyor. Daha açık konuşmak gerekirse anladı da onlar anlaşılmadığını zannediyor. Anlaşılan iki parti var. CHP ve göründüğü gibi İYİ Parti. Peki söyleyemedikleri müşterek var. Sakladıkları müşterek var. Niye söyleyemiyorsunuz bunu? Eğer ortağı fazla sevdiyseniz çıkın iftiharla bildiri edin. Zannediyorlar fakat Ankara halkı anlamaz. Biz kül yuttururuz zannediyorlar. Truva atının içinde neler olduğunu cümbür cemaat biliyor.

YAZIKLAR OLSUN SİZE

Sezai Temelli diyor ki, affedersiniz üzülerek söylüyorum. “Kürdistan’da biz kazanacağız diyor. Batıda da cumhur ittifakına kaybettireceğiz” diyor. Yazıklar olsun size. Bizim ülkemizin tek bir adı var ülkemizin o da Türkiye’dir elhamdülillah.Sonra bakıyorlar ama iki karşılıklı, işler kötü gidiyor. Onlara ayar vermeye çalışıyorlar. O zaman Kandil’in temsilcileri sinirleniyor. “Kazanıyorsan sayemizde kazanacaksın. Bizi yok sayamazsın diyorlar” yiğitlik bekliyoruz, adamlık bekliyoruz bunlardan.

ÖMRÜNDE BIR KERE DOĞRU OL

Onlar yanıt vermekten kaçıyorlar. Fakat Ankara halkı sabahtan akşam bu olayı konuşuyor. Nedir olay? Sahte bono. Kesinleşmiş sahte tahvil olarak eline alıyor, icra takibinde bulunuyor. Kim? Bizim CHP’nin adayı… Daha Sonra karşıdaki adam diyor fakat bu imza benim yok. Ve üç yere incelemeye gidiyor. Üç yerde de imzanın ona ait olmadığı belli oluyor. Duruşma cinayet yazıyor. Arkasından para cezası, 500 bin lira para cezası. Yargıtay’a gidiyor onanıyor. Yani bizim CHP’nin adayı sahte senetle meslek yapıyor.Önce bakın TV’lerde diyor ki, adam bana bu senedi getirdi. Mahkemede diyor fakat, gözümün önünde imza attı. TV’de soruyorlar; valla anlamadım ancak kolunun içinden mi, koynundan mı çıkardı… Ya yapma Allah aşkına. Ömründe bir defa içten ol.

ADAM OLUN ADAM

İkinci bir konu, 600 bin dolar o işten alınacak ne maharetin var? Doğrudan Doğruya cevap var. fazla lekeli bir iş var burada. Niye avukatlık vekaletin yok? Yok diyor. Niye kontrat yapmadın? “koskocoman ödenti doğardı” diyor. Allah seni ıslah etsin ya. Sen 600 bin dolar üstten götürmeyi biliyorsun. Fakat devlete ödenti vermeden öyle mi? Yazıklar olsun sana. “Efendim diyor ben mazlumum. Hakkım yendi mağdurum…” Bırakın bunbları, adam olun adam. Bu olayların hepsi yeni çıkmış olan olaylar değil oysa? Mazlumum diyorsun fakat adama 1,5 yıl baştan başa korkutma ve şantaj mesajları göndermişsin. Beyefendi nazik numaralarına yatıyor ya o kadar değilmiş. “Seni yakarım, seni süründürürüm, hapse attırırım, düğününü basarım. Ankara’da yaşatmam” Nasıl mağdursun ya? Sen kimsin de yaşatmıyorsun ya? Bu nasıl iştir böyle?

18 okunma

Etiketler : , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.