Murat Özdemir’in paylaşımı infial yarattı

  Sağlık ve Yaşam    9 Ocak 2019
Yorum Yok

Murat Özdemir'in paylaşımı infial yarattı

Yemekteyiz’den kovulan, MasterChef yarışmasından da diskalifiye olan, daha sonra sosyal medya hesapları üzerinden yararsız paylaşımlarla gündemde kalmaya çalışan Murat Özdemir Instagram hesabından skandal bir video paylaştı. Video sonrası Özdemir evinde gözaltına alındı.

Murat Özdemir’in bir papağana acımasızlık yaptığı paylaşım sosyal medyada infial yarattı. Eline aldığı papağanın boğazını sıkarak cefa yapan Özdemir için sosyal ağ kullanıcıları Güvenlik Genel Müdürlüğü’nün Twitter adresine çok sayıda şikayette bulundu. sosyal ağ kullanıcıları ve meşhur isimler, Özdemir’in bir lahza önce cezalandırılmasını istek etti.

Skandal paylaşıma jet nezaret

Tepki çeken paylaşımın arkasında Murat Özdemir Ortaköy’deki evinde gözaltına alındı. Ortaköy polis karakoluna götürülen Özdemir’e mahalleli de tepki gösterdi. Özdemir’e yöneltilen suçlamalar aralarında kızını dövmek de yer aldı. İstanbul Barosu hayvan hakları biriminden avukatların da olay yerine geldiği kaydedildi. Polisin papağanı da aldığı öğrenildi.

Daha önce de bileklerini kesmişti

Televizyondaki soytarılıklarının ardındaki, kişisel hesaplarından yaptığı alaka çekmeye karşın paylaşımlarla gündemde kalmaya çalışan Özdemir, daha önce de sosyal medya üzerinden yaptığı bir canlı yayında bileklerini kesmişti.

Ilk katıldığı yarışmadan da kovulmuştu

Murat Özdemir, MasterChef’ten önce katıldığı Yemekteyiz yarışmasında da sunucu Iftihar Büyüktopçu göre kovulmuştu.

Acun Ilıcalı: İnsan müsveddesi

Murat Özdemir’in bir papağana şiddet uyguladığı video ile ilgili ünlü isimlerden de tepkiler gecikmedi. Acun Ilıcalı konu ile ilgili sosyal ağ hesabından yaptığı paylaşımda, “Hayvanlara yapılan zulmü lanetliyorum, yüce yargının bu insan müsveddesi için gerekeni yapacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı.

24 okunma

Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.