microSD kart ne değin seri olabilir? Samsung Evo Plus inceleme

  Teknoloji    1 Ocak 2019
Yorum Yok

microSD kart ne değin seri olabilir? Samsung Evo Plus inceleme

Günümüzde yüksek süratli SD microSD kartlara olan ihtiyaç artamaya devam ediyor. Bilhassa 4K Ultra HD video tescil yapan kullanıcılar öncelikle edinmek üzere, o kadar fazla öbür cihazda çabuk bir şekilde çalışabilen ve yüksek depolama kapasitesi sunan MicroSD kartlar tercih ediliyor.

Bu videomuzda Samsung Evo Plus microSD kart ailesinden 128 GB’lık olan sürümü keza akıllı telefonlarda, hem DSLR kameralarda deniyoruz. Keza 4K kayıt performansını hem de 128 GB’lık microSD kartın aktarım hızlarına yakından bakıyoruz.

128 GB ile neler yapılabilir?

Evo Plus ailesi 32, 64, 128, 256 ve 512 GB kapasite seçeneklerini bizlere sunuyor. Zeki telefon, tablet, DSLR kamera, video kamera ve drone gibi o kadar fazla performansa gereksinim duyulan alanda kullanılabilen Evo Plus ailesi, 128 GB kapasitesiyle kesintisiz 6 saat UHD 30 FPS video kaydı yapabiliyor.

Hem bu kartın içerisinde 12 MP çözünürlüğünde 37.600 adet resim, adedi 6.2 MB büyüklüğünde 9.400 adet MP3 dosyası saklayabiliyorsunuz.

Samsung Evo Plus özellikleri

4K UHD videoları hem kaydederken hem de izlerken performans sorunu yaşamadan, sürekli bir deneyim sunan Samsung Evo Plus, akıllı telefonlarda yüksek alana gereksinim duyan, üst seviye grafik gücü isteyen oyunları oynatırken de oldukça iyi bir performans sergiliyor.

100 MB/sn’ye değin okuma ve 90 MB/sn‘ye değin yazma hızıyla EVO Plus, Samsung’un test verilerine kadar 3 GB’lık bir videoyu sadece 38 saniyede dizüstü bilgisayarınıza aktarmanızı sağlıyor.

Seri ve yüksek kapasiteli bellek seçeneklerinin yanında Samsung Evo Plus ailesi, sağlamlık seçenekleriyle de dikkat çekiyor.

EVO Plus, IPX7ve IEC 60529 sınıflandırma desteğiyle 72 saat boyunca deniz suyuna, -25 ile 85 derece arası alıştırma sıcaklığına, havalimanındaki X-ray cihazlarına ve MR taramasına eşdeğer manyetik alanlara dayanabilir. Samsung, Evo Plus kartlarına 10 yıllık sınırlı garanti desteği sunduğunu da ekleyelim.

Samsung Evo Plus 128 GB ürününü buradan satın alabilirsiniz.

28 okunma

Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.