KOTEX’İN YENİ MARKA YÜZÜ “DEMET EVGAR” OLDU

  Sağlık ve Yaşam    27 Mart 2019
Yorum Yok

KOTEX’İN YENİ MARKA YÜZÜ “DEMET EVGAR” OLDU

Kotex, Demet Evgar ile birlikte kadınları kurallarını kaldırmaya davet ediyor !

Genç kuşağın en başarılı oyuncularından Demet Evgar, Kotex’in yeni marka yüzü oldu. Kotex, özel günlerinde rahatsız ve endişeli hissederek kendilerine bir takım kurallar belirlemek zorunda kalan kadınları Demet Evgar ile birlikte bu kuralları kaldırmaya misafir etme ediyor.

Hijyenik bayan pedinin mucidi Kotex, kadınların özel günlerini daha da rahat geçirmelerini sağlamak için geliştirdiği yeni ürününü sunuyor ve Demet Evgar ile birlikte kadınları Kotex refah ve korumasını keşfedip kurallarını kaldırmaya davet ediyor.

Kotex’in yeni marka yüzü Demet Evgar: “Kotex, dişi ve bambaşka duruşu ve bu kategoride görmeye alışık olduğumuz klişelerin fazla dışında yaptığı irtibat çalışmalarıyla fazla beğendiğim ve kendime yakın bulduğum bir marka. Ayrıca ürünlerine fazla güveniyorum, hemen hemen pazara girdiği birincil yıllardan bu yanlamasına severek kullandığımı söyleyebilirim. Her ay bu süreci yaşamış kadınlar olarak karşılaştığımız bir takım problemler, veya o kadar keyifli olmayan durumlar olur ve bu durumların üstesinden gelmek için kendimize bir takım kurallar hazırlamak durumunda kalırız. Oysa dürüst bireysel bakım ürünlerini seçen kadınların bu dönemde kendilerine kurallar koymalarına ve nahoş bazı durumları yaşamalarına hiç gerek değil. Kotex’in yenilenen ürününü tanıtmak amaçlı hazırladığımız reklam kampanyasıyla bu durumu gözler önüne serip, yenilenen Kotex’in kadınların ihtiyaçlarını anladığını ve bu süreçte onların yanına olduğunu anlattık. bununla beraber kadınları www.kurallarikaldir.com web sitesine davet ederek kendi kurallarını bizimle paylaşmalarını istiyoruz. Paylaşılan kurallardan 3 tanesini seçerek skeçlerini canlandıracağım. Hatta seçilen kurallardan bir tanesini kuralı paylaşan kişiyle birlikte canlandıracağız” dedi.

Kimberly Clark Yetişkin ve Kadın Bakım Kategorisi Pazarlama Direktörü Deniz Gürler Utkutan ise: “Kağıt ve bireysel bakım pazarında dünya devi olan Kimberly-Clark, tüketicilerin beklentilerine cevap veren hatta bu beklentileri aşan ürünleri, reformcu perspektif ve sürekliliği ile 140 yılı aşan bir süredir başarısını devam ettiriyor. Dünya’daki birincil bayan pedi Kotex’i 1. Dünya savaşı esnasında üreten ve kadınlarla buluşturan Kimberly-Clark olarak kadınların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyoruz. Bu anlamda, kadınların özel günlerinde refah ve güven duygusunu yaşayabilmeleri ve bu günlerde kendilerine hazırlamak zorunda kaldıkları kurallarını kaldırabilmeleri için yeni Kotex’i geliştirdik. Hedefimiz, özel günlerinde kendilerini rahatsız ve endişeli hisseden kadınları içten ürünle buluşturarak yaşadıkları endişeleri ortadan uyandırmak ve sıcacık etmelerini karşılamak. Kotex her zaman korumanın yanısıra pamuksu üst yüzeyi bir uçtan bir uca cildi tahriş etmemesiyle de ön plana çıkmıştır. Yeni Kotex eskisinden bile daha yumuşak ve pamuksu bir dokuya sahip yeni üstteki yüzeyi baştan sona kadınların özel günlerini daha kuytu geçirmesini sağlarken; sızıntıları durdurmak için geliştirilen koruma kanalları ve hızlı emici yapısıyla koruma sağlıyor. İç çamaşırına daha iyi armoni için yenilenen kanatları yumuşacık dokusuyla tahrişe niçin olmuyor.

Keza pratik ve hijyenik başvuru formu karşılayan yeni ipli paketiyle inovatif bir çözüm sunuyor. Olağan, Uzun ve Gece olmak üzere üç öbür çeşidi yer alan yeni Kotex, kadınların bütün ihtiyaçlarını karşılıyor” dedi.

Kimberly–Clark Türkiye
1872 yılında Amerika Birleşmiş Devletleri’nde kurulan Kimberly-Clark bugün dünya çapında 53 bini aşkın çalışanı ile 37 ülkede imal ve 150 ülkede satmak faaliyetlerini yürütmektedir. Rekabet ettiği pazarlarda 8 tüketici mahsul kategorisinden 5’inin yaratıcısı olan Kimberly-Clark markaları her gün 1,3 milyar insana ulaşmaktadır. Türkiye faaliyetlerine 2005 yılında başlayan Kimberly-Clark Türk tüketicilerine, Huggies, Huggies Little Swimmers, Huggies Dry Nites, Huggies Islak Havlu, Kotex ve Depend markaları ile hizmet vermektedir. Ayrıca Türkiye’de ürettiği ürünlerini Rusya, Ukrayna, Orta Doğu ve Güney Afrika’nın da arasında bulunduğu 40 ülkeye ihraç etmektedir.

42 okunma

Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.