Konutta dijital pazarlama eğitimi

  Güncel Haberler    11 Ocak 2019
Yorum Yok

Konutta dijital pazarlama eğitimi

Türkiye’deki sıfır ev projelerini tek bir çatı altında birleştiren Hürriyet Emlak Projeland, inşaat şirketi profesyonelleri ve pazarlamacılarına yönelik ücretsiz olarak düzenleyeceği eğitim seminerlerine başlıyor. Birincil eğitim inşaat şirketi profesyonellerinin katılımıyla 20 Eylül Perşembe günü, İstanbul Bostancı Dedeman Otel’de gerçekleştirilecek.

Eğitim semineri; sabahleyin 10.00 ve öğleden sonradan 14.00 olmak üzere iki bambaşka oturum halinde, ‘Ev Projelerinde Dijitalde Yaratılan İlgiyi Satışa Dönüştürmenin Yolları’ başlığı ile düzenlenecek. Yazar ve pazarlama danışmanı Kürşat Tuncel’in önderliğinde yapılacak seminerde, Bağımsızlık Emlak CMO’su Yusuf Mert Yılmaz ve Endeksa CEO’su Ihtişam Nasihat de birer konuşma yapacak. 

İnşaat profesyonelleriyle dijital dünyayı nasıl kullanmaları gerektiğine dair bilgilerin paylaşılacağı ve katılımın kontenjanla sınırlı olduğu eğitimde, ‘Dijital pazarlamanın ev pazarlamasında yeri, performans odaklı pazarlama, google aramalarının ev satışında payı, dijital pazarlama stratejisi oluşturma, sosyal ağ pazarlaması, sosyal ağ reklamları, video reklamlar, mobil reklamlar, e-mail pazarlaması, dijital alanda “olmazsa olmaz” yenilikler, verim arttırıcı uygulamalar ve meslek geliştirici yenilikler’ katılımcılara aktarılacak.

Eğitime yeralma isteyenler 0212 381 31 00 dahili: 1234’ü arayarak tescil yaptırabilecek.

 

28 okunma

Etiketler : ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.