Kızım 15. Bölüm Fragmanı

  Dizi Önerisi, Kültür ve Sanat    8 Ocak 2019
Yorum Yok

Kızım 15. Bölüm Fragmanı

Yayınlanan 16 bölümüyle büyük ses getiren ‘My Fair Lady’ isimli kore dizisinden uyarlanan ‘Kızım’ dizisi Med Üretim tarafından Tv8 için hazırlanıyor. Ilk bölümüyle 19 Eylül Çarşamba günü ekranlarda olan dizinin mantıksal bağ uyarlamasını ise, Show TV’de ekranlara gelmiş ‘İlişki Durumu: Karışık’, ‘Gülümse Yeter, ve Fox TV’nin başarılı dizisi ‘Bizim Hikaye’nin senaristliğini üstlenen Banu Kiremitçi Bozkurt ve ‘Kiraz Mevsimi’ dizinin başarılı senaristi Irmak Bahçeci üstleniyor.

Bir baba ve kızının hikayesini konu bölge dizide, bir babanın kızı için neler yapabileceğini ve hayatını nasıl değiştireceğini izleyeceğiz. Dizide Buğra Gürsoy, dolandırıcılıkla uğraşan, sorumsuz Emir Göktürk karakterine yaşam vermektedir. Yıllar önce sevgilisinden ayrılan Dikte Göktürk, onun hamie olduğundan bihaberdir. Aradan zaman geçer ve Emir’in sevgilisi doğum yapar ve bu ilişkiden Beren Gökyıldız’ın hayat verdiği Hikaye karakteri dünyaya gelir.

Doğumdan sonradan teyzesine itimat edilen Öykü, daha dünyaya gözlerini açmadan keza annesiz keza babasız kalmıştır. Teyzesi göre büyütülen Öykü, hafıza kaybı hastalığına yakalanmış ve hastalığı her geçen gün ilerlemektedir. Teyzesi bir gün yaşadıkları evi boşaltır ve Hikaye’ye “Sevgili Hikaye, artık sana bakamayacağım. Lütfen gidip babanı bul ve beni unutup babanla mutlu bir yaşam sür. Babanın adı Dikte Göktürk.” yazılmış mektubu bırakır. Babasının bulmak için yola koyulan Öykü babasını polisler tarafından karakola götürürken bulur. Kızı tamamen hapishaneye düşmekten kurtulan Dikte, hayatına çeki harmoni verir ve kızı ile ilgilenmeye başlar.

Kısa vakit sonra Emir, dizide Samimiyetle karakterine yaşam veren Leyla Lydia Tuğutlu’a aşık olur ve üçlünün komedi ve dram ile girift hikayesi başlar. Emir’in kızı için yapacakları herkesi etkilemeyi başaracaktır.

Kızım 15. Birim Özeti

Kızım yeni bölümü ile 28 Aralık Cuma 2018 tarihinde Tv8 ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan Kızım 15 bölümü, yeniden birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

11 okunma  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.