Kırgın Çiçekler 66. Bölüm Fragmanı

  Dizi Önerisi, Kültür ve Sanat    16 Ocak 2019
Yorum Yok

Kırgın Çiçekler 66. Bölüm Fragmanı

ilk olarak 2015 yılında ekranlara gelen Küskün Çiçekler dizisi, yeni sezonda da seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği Küs Çiçekler dizisinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinci oturuyor. Lüzum reyting sonuçlarında gerekse sosyal ağ da büyük alaka toplayan Küskün Çiçekler dizisi yeni sezonda da seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. Her Pazartesi saat 20:00’da ekranlara gelen Gücenmiş Çiçekler dizisi yepyeni bölümleriyle ATV’de!

Geçtiğimiz aylarda Engelsiz Yaşam Vakfı göre düzenlenen törende ‘Yılın En İyi Dram Ödülü’ kazanan Küs Çiçekler, yurtdışında da büyük ilgi toplamayı başardı. Küs Çiçekler dizisinde 5 kız arkadaşın zorluklarla batmış yaşam hikayeleri anlatılmakta. Bu beş kız arkadaşların aralarında yer alan 16 yaşındaki Eylül, üvey babasının tacizlerine daha pozitif dayanamayarak Kız Yetiştirme Yurdu’ndan takviye ister. Annesinin bu durumu kabullenmemesi ve kocası Kemal’e inanması Eylül’ü yurtta yaşamaya zorlar. Ama Kemal, Eylül’ü rahatsız etmekten vazgeçmez, her geçen gün daha da zalim planlarıyla keza Eylül’ü hemde arkadaşalarının hayatlarını tehlikeye atar. Öğretmenleri Feride ise, her fırsatta kızların yanında olmaya hazırdır fakat Kemal, sandıklarından daha tehlikelidir. Yetiştirme Yurdu’nda sadece arkadaş değil, ailelerinden uzak birbirlerine kardeş olarak kenetlenen bu beş kızı epeyce kuvvet günler beklemektedir. 

Başrollerinde, Ipekli Karapınar, Bağımsızlık Çevik, Çağla Irmak, B. Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan ve Aleyna Solaker’in buluduğu dizide Ipekli Karapınar, Derya Artemel, Cansu Fırıncı, Veda Yurtsever, Mehmet Aykaç, Nil Keser, Furkan Andıç, Birgül Ulusoy, Erdal Bilingen, Gökçe Yanardağ gibi isimler yer almaktadır.

Kırgın Çiçekler Karakterleri

Eylül (Biran Damla Yılmaz); 16 yaşındaki Eylül, annesinin Kemal ile evlenmesinin arkasından hayatı aniden değişir. Kemal’in tacizlerine aleyhinde Yetiştirme Yurdu’na yerleşen Eylül, ne yapsarsa yapsın Kemal’in pis planlarından kurtulamaz.

Songül (Gökçe Akyıldız); Minik yaşta annesini kaybeden Songül, minik yaşta yetimhaneye verilir. Sert kişiliğiyle bilinen Songül, ilerleyen bölümlerde okuldan tanıştığı Güney ile evlenir.

Alın Yazısı (Çağla Irmak); 16 yaşındaki Alın Yazısı, doğduğu gün un çuvallarının içerisinde bulunmuştur. En büyük isteğinin annesinin onu kabullenmesidir. Annesinin onu sevmesi için elinden geleni yapan genç kız bir türlü bunu başaramaz.

Cemre (Hazar Motan); Cemre, öteki kızlar gibi ufak yaşta olmasa da bir gün yetiştirme yurduna gitmek zorunda kalır. Iş adamı olan babasının iflas sebebiyle intihar etmesiyle ailesini kaybetmiştir. Geçen vakit içerisinde bir kız kardeşi olduğunu öğrenen Cemre çin yeni bir umut doğar.

Meral (Aleyna Solaker); Annesinin illegal olarak dünyaya getirdiği Meral, annesine kavuşur oysa kısa zaman daha sonra her tarafta kaybeder. 

Feride (Ipek Karapınar); Kızların bulunduğu yetimhanede Müdür yardımcısı olan Feride, kızlarla yakından ilgilenmektedir. Bir zaman sonra Toprak Öğretmen ile evlenen Feride, Kemal’in oğlunu evlatlık olarak alır. Yetimhanedeki kızlara ‘Küs Çiçekler’ olarak hitap eder.

 

Dargın Çiçekler 66. Birim FragmanıÖzeti :

Küs Çiçekler 66. Bölümde Kemal ve Eylül arasındaki arbede sonucunda Kemal Eylül,ü sürükleyerek bir odaya sokuyor. Mesude yatalak olması yüzünden kızına takviye edemiyor. Kemal Mesude,ye Eylül,ü sevdiğini sonunda söylüyor. Fragman daki diyer gelişmeleri, öğrenmek için sitemizde ekli olan fragmanı izleye bilirsiniz.

30 okunma

Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.