Kadın girişimciler Arya İş Atölyeleri eğitiminde buluştu

  Kredi - Borsa    9 Ocak 2019
Yorum Yok

Kadın girişimciler Arya İş Atölyeleri eğitiminde buluştu

2018 yılının bitmesine sayılı günler kala milyonlarca vatandaşın hayatına aracısız olarak etki eden İmar Barışı düzenlemesi için bilinen ilave vakit de 31 Aralık günü sona erecek. Tüketicilere sunduğu ürün ve hizmetlerle yaşamı kolaylaştıran destekler sunan Türk Ekonomi Bankası (TEB); Çevre ve Şehircilik Bakanlığı göre başlatılan ‘İmar Barışı’ kampanyasına katılmak isteyen fakat nakit sıkıntısı çekenler için yeni bir kredi kampanyası başlattı.

TEB İmar Barışı Gereklilik Kredisi göstermek isteyenler, 31 Aralık 2018 mesai bitimine değin, TEB Şubeleri, internet bankacılığı ve çağrı merkezi yoluyla; 36 ay vade, 3 ay durdurma imkanı ve yüzde 1.99’dan başlayan faiz oranlarıyla sunulan kredi kampanyasından faydalanabilecek.

İskan ve imar sorunu olanlara büyük fırsat

Konuyla ilgili değer biçme yapan TEB Kişisel ve Özel Bankacılıktan Sorumlu Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, yoğun talep sebebiyle 31 Ekim’de bitmesi gereken İmar Barışı süresinin 31 Aralık tarihine kadar uzatıldığını hatırlatarak, “İmar Barışı konusunda ülkemizde az daha bir seferberlik oldu. TEB olarak gereklilik sahiplerine uygun koşullarda kredi imkanı sunarak bu kampanyaya takviye oluyoruz” dedi. İmar ve iskan sorunun çözmek isteyen fakat bedensel açıdan yeterli kaynağa sahip olamayanlara özel sunulan TEB İmar Barışı Ihtiyaç Kredisi’nin epeyce avantajlı olduğunu vurgulayan Mendi, TEB olarak alıcı gereksinim ve taleplerine göre ürün geliştirmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Not: Görselin büyük hali için üzerine tıklayın…

28 okunma

Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.