Jet Sosyete 26. Bölüm Fragmanı

  Dizi Önerisi, Kültür ve Sanat    18 Ocak 2019
Yorum Yok

Jet Sosyete 26. Bölüm Fragmanı

Birincil tanıtım fragmanı yayınlanan BKM yapımcılığının  üstlendiği Jet Sosyete dizisi kısa süre önce ekranlara gelmeye başladı. Birincil bölümü ile ekranlara gelen Jet Sosyete’de öykü, Özpamuk Tekstil’de getir götür işlerine bakan Yaşar’ın aniden yükselişe geçerek genel müdür olmasıyla başlar. Yeni hayatlarına harmoni sağlamaya çalışan Yüksel ailesi bütün anlamıyla Jet Sosyete’ye giriş yapmıştır. Ofiste kendisini kanıtlamak için elinden geleni ardına koymayan Yaşar Yüksel, bu işi azıcık abartarak ofiste beğenilmeyen kişi durumuna değin gider. 

 Başrollerinde Gülse Birsel’in bulunduğu TV 8 kanalının yeni dizisi Jet Sosyete kadrosunda Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Tuğba Çom, Deniz Cengiz, Emre Taştekin ve Ecem Uzu gibi başarılı isimler yer alıyor.

Basmakalıp bir ailenin çabucak sosyeteye girişini anlatan dizide bol bol kahkahalı dakikalar sizleri bekliyor.

Jet Sosyete dizisi karakterleri

Yaşar Yüksel (Çağlar Çorumlu); Getir götür işlerinde çalıştığı firmada genel müdür olarak sosyeteye antre yapan Yaşar ve ailesi değişen yaşamların ayak uydurmaya çalışacaklardır.

Safiye Yüksel (Derya Karadaş); Yaşar Usta’nın eşidir. Kocasının çalıştığı şirkette genel müdür olmasının peşinde jet sosyeteye antre yapan Safiye, bulunduğu ortama çabuk uyum sağlayabilecek.

Cengiz Özpamuk (Cengiz Bozkurt); Özpamuk Tekstil’in sahibi Cengiz Özpamuk, oğlu annesi ve ikinci eşi Gizem ile Konaklarında hayatlarını sürdürmektedirler.

Gizem Özpamuk (Gülse Birsel); 90’lı yılların magazin mankeni olarak bilinen Gizem bayan, süsü ve abartıyı fazla sever. Eşi ve üvey oğluna karşıda böylece ilgilidir.

Ozan Özpamuk (Sarp Apak); Cengiz beyin oğludur. Sorumsuz ve kendini beğenmiş bir kişiliğe sahip olan Ozan, babası tarafından şirketteki genel müdürlük görevinden çıkarılarak eve kapanmak zorunda kalır.

Gündüz Şahin (Bartu Küçükçağlayan); Yaşar Özpamuk’un kayınbiraderidir.

Zahide Özpamuk (Ayşenil Şamlıoğlu); Özpamuk ailesinin babaannesidir.

Jet Sosyete 26. Birim Özeti

Jet Sosyete yeni bölümü ile 26 Aralık Çarşamba 2018 tarihinde Tv 8 ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan Jet Sosyete 26 bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

12 okunma

Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.