İş Faktoring’e 4 ödül

  Kredi - Borsa    19 Ocak 2019
Yorum Yok

İş Faktoring'e 4 ödül

Iş Faktoring; dünyanın en prestijli halkla ilişkiler platformlarından biri olan LACP (League of American Communications Professionals – Amerikan Irtibat Profesyonelleri Ligi) kadar her sene uluslararası alanda düzenlenen, etkinlik ve sürdürülebilirlik raporlarının değerlendirmeye alındığı “Vizyon Ödülleri” yarışmasında 2017 Etkinlik Raporu ile 4 öbür kategoride ödül kazanarak önemli bir başarıya imza attı.

“Teknoloji” temasını taşıyan ve tamamen Iş Faktoring çalışanları tarafından hazırlanan Faaliyet Raporu; farklı endüstri ve ölçekteki bin adet şirketin katılım gösterdiği arenada “Kendi Sektöründeki Etkinlik Raporlarının Geliştirilmesi” kategorisinde Gold, “En İyi In House Raporlar” kategorisinde Bronz ödüllerin sahibi olurken, EMEA Bölgesi En İyi 80 Faaliyet Raporu listesinde 59. Sırada ve Türkiye’den katılım karşılayan şirketlerin faaliyet raporları içerisinde En iyi 20 Türk Faaliyet Raporunun içerisinde yer almaya da adalet kazandı.

2017 Yılı Etkinlik Raporu; kapak tasarımı ve baskı kalitesi, üst düzey idareci mesajları, rapor anlatımı ve mesajın netliği, parasal verilerin sunumu ve yaratıcılık konularında müsabaka jürisi tarafından 10 üzerinden 10 tam puan, toplamda 100 üzerinden 98 puan aldı.

Iş Faktoring; 2016 yılı faaliyet raporu ile de EMEA Bölgesi En iyi 80 etkinlik raporu içerisinde 68. sırada, son parasal dönemde gösterdiği büyük gelişme nedeniyle de Gümüş ödül ile ödüllendirilirken tekrar Türkiye’nin En İyi 20 etkinlik raporu içerisinde yer almıştı.

LACP Vision Awards Yarışması’nda alınan bu ödül, faktoring algısının artırılmasına destek olma ve Türk Faktoring sektörünün gelişmesi açısından da büyük tartı taşımaktadır.

2 okunma

Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.

%d blogcu bunu beğendi: