Blog

iPad 4’e süper bellek

  Blog    18 Ocak 2019
Yorum Yok

iPad 4'e süper bellek
Küresel tablet piyasasının açık ara lideri olan Apple, 2012’de kaybettiği payı baştan edinmek için hazırlık yapıyor. Teknoloji dünyasına düşen en son söylentiler, iPad 4’ün dahili bellek alanında çığır açacak bir cihaz olacağı yönünde.
9to5mac sitesi, Apple’a yakın kaynaklardan elde ettiği bilgilere kadar, iPad 4’ün sahip olması beklenen özellikleri şöyle sıraladı:
– iPad 4, tasarım olarak mevcut iPad’den bambaşka olmayacak,
– Siyah ve beyaz renk opsiyonlarıyla sunulacak (tekrar tekrar olduğu gibi),
– Yalnızca Wi-Fi ve Wi-Fi + 3G/4G internet erişim seçenekleriyle gelecek,
– Stok tutma birimi olarak sürülecek olan cihaz, mevcut 16GB, 32 GB ve 64 GB’lık modellerin dahili hafıza açısından gelişmişi olacak.
‘NİHAİ’ BELLEK
9to5mac, Apple’ın 128 GB’lık cihazlarına düzenli olması için geliştirdiği öne sürülen iOS 6.1 işletim sisteminin, 128 GB iPad’e muhabere ettiğini öne sürdü. Bir diğer sinyal, iTunes 11 piyasaya sürüldüğü vakit 128 GB’lık iPad’lerin yakında piyasaya sürüleceğinin dokundurma edilmesi.
9to5mac, ABD’nin önde gelen bir elektronik perakendecisinden elde ettiği bilgilere kadar, söylentileri biraz daha güçlendirdi.
Perakendecinin verdiği listede, P101 ve P103 adlarıyla geçen modeller, 16 GB, 32 GB ve 64 GB modelleri içeren yalnızca Wi-Fi ve 3G/4G düzenli dördüncü cins iPad’leri temsil ediyor. Bu hafıza kapasiteleri sırasıyla ‘İyi’, ‘Daha iyi’, ve ‘En iyisi’ olarak tanımlanıyor. ULTIMATE, yani Nihai mode ise 128 GB hafızayı temsil ediyor. ‘A’, siyah iPad, B ise beyaz iPad anlamına geliyor.
Haberde, iPad 4’ün yanında yeni iPad Küçük modelleri hakkında bir veri olmadığı, keza yeni iPad’in fiyatı hakkında da data bulunmadığı belirtildi. 9to5Mac, üstün dahili hafıza kapasitesi yer alan iPad 4’ün, devlet kurumları veya öteki kurum içi görevler için üretilebileceğini öne sürdü.

0 okunma

Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.

%d blogcu bunu beğendi: