Intel’den yeni RealSense kamera!

  Teknoloji    19 Şubat 2019
Yorum Yok

Intel'den yeni RealSense kamera!

Intel, bugün yaptığı tanıtımda yeni RealSense Tracking Camera T265’i tanıttı. Intel’in yeni Movidius Myriad 2 görsel operasyon birimini içeren bu yeni kamera, özellikle otonom araçlarda, drone’larda ve arttırılmış hakikat uygulamalarında kullanılacak.

Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki uygulama izinleri

Intel’in RealSense Tracking Camera T265 kameraya yerleştirdiği yeni görsel operasyon birimi ile harici sensörler gerekmeksizin aynı zamanlı lokalizasyon ve haritalama işlemi çift 170 derecelik görüntü alanına sahip kameralardan gelen verilerle birleştirilebiliyor. Bu cihazdan özellikle GPS verisinin alınamadığı koşullarda faydalanılacak. Bu Nedenle drone ya da otonom sürüşünde bulunan bir araba, yolunu RealSense kamera ile zahmetsizce bulabilecek.

Intel’in RealSense Grubu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Sagi Ben Moshe’ye kadar T265, mevcut Intel RealSense Derinlik Kameralarını bitirmek ve Intel’in gelecek cins V-SLAM (eş zamanlı lokalizasyon ve haritalama) teknolojisiyle mahsul ilerletmek üzere hızlı bir yol temin etmek için tasarlanmış.

İLGİLİ HABER Xperia XZ4’den birincil hakiki resim! Önceki HaberGalaxy S10’un Kamerası, CEO Emriyle Geliştirildi Sonraki HaberGalaxy S10+’a Ait Bir Resim Daha Ortaya Çıktı

13 okunma

Etiketler : , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.