İnsanlar Mars’ta yaşasaydı nasıl görünürdü?

  Teknoloji    14 Ocak 2019
Yorum Yok

İnsanlar Mars'ta yaşasaydı nasıl görünürdü?

Dünyanın en manâlı asansör ve yürüyen merdiven tedarikçilerinden biri olan Schindler Group, Türkiye’de Ağaoğlu My Newwork projesinin yüklenici firması olarak Yılın En İyi Asansör Montajı Ödülünü kazandı. Schindler Türkeli bu ödülü milletlerarası alanda asansör ve yürüyen merdivenleri denetleyici Liftinstituut Solutions kadar düzenlenen “Yılın En İyi Asansör ve Yürüyen Merdiven Yarışması”nda almaya adalet kazandı.

Ödülü geçtiğimiz günlerde düzenlenen bir törenle Ağaoğlu Mekanik İşler Grup Müdürü Tevfik Ay ile birlikte teslim alan Schindler Türkeli Asansör Genel Müdürü Galibiyet Külhanbeyi, insana, teknolojiye ve çevreye yatırım; inovasyon ve estetiğin bir arada sergilenmesi; geleceğin konforunu bugünden arzetmek gibi kavramları prensip edindiklerini hatırlattı. Külhanbeyi, Kalite Liderliği ve Teknoloji Liderliği ile Sektör Liderliği konularında bu cins önemli ödüllerin güçlerine şiddet kattığını söyledi. Bir İsviçre firması olarak Kalite ve Güvenlik konularının temel değerleri arasında yer aldığını ileten Külhanbeyi, sundukları yüksek kaliteli mahsul ve hizmetlerle müşterilerine de layık katmayı amaçladıkları belirtti.

Montaj kalitesinin tip kadar algılanan en manâlı özelliklerinden biri olan seyir konforu alanında beklentilerden 3 katı değin daha iyi bir sonuca varmaktan dolayı gururlu olduklarını muhabere eden Külhanbeyi, “Yolcularımız asansörlerimizde en iyi seyir deneyimini tecrübe edecekler. Montaj konusunda yaptığımız yatırımların sonucu olan bu başarının ödüllendirilmesi bizi daha da yüreklendirdi” dedi.

Çok neşeli bir işbirliğiyle gerçekleştirdikleri Ağaoğlu My Newwork projesiyle ödüle ulaşmaktan nedeniyle fazla mutlu olduklarını gösteren Kabadayı, kullanıcılara akıllı diiital çözümler sunacak ve Sayfa İçeriği nesnelerin interneti konusunda manâlı ilerlemeler sağlayacak yeni atılımlar ve yeni işbirlikleri içinde oldukları bilgisini de verdi.  Asansörlerin ve yürüyen merdivenlerin interneti olan Schindler Ahead ile hakiki zamanlı olarak zorunlu bilgilerin paylaşıldığı ve ilgili bütün tarafların birbirine alt olduğu bir platform kurduklarını, ekipmanı, müşterileri ve yolcuları Schindler’in Irtibat Merkezleri ve teknisyenleri ile bağladıklarını gösteren Külhanbeyi bu platformun endüstride ilklerden olduğunu ifade etti.

10 okunma

Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.