İkr Memo Can 10. Bölüm Fragmanı

  Dizi Önerisi, Kültür ve Sanat    11 Ocak 2019
Yorum Yok

İkr Memo Can 10. Bölüm Fragmanı

İkizler Memo ve Can Konusu

Daha anne karnındayken fena kaderi yazılmış, birbirlerinden birincil nefeslerinde ayrılmış tek yumurta ikizleridir. Memo hemen şimdi üvey olduğunu bilmediği bir aile ile 12.yılını doldurmuş, fakir fakat mutlu bir aile bağı içerisinde, anne, dayı ve anneannesi ile yaşamaktadır. Can ise; hayatındaki insan kalabalığının içerisinde yalnız, annesiz yaşamaktadır. Babasının ona sunduğu tüm imkanların onda yarattığı mutsuzluğu bastırmak için çabalarken günün birinde tamda teadüf denilebilecek bir hadise ile Memo ile karşılaşırlar. Memo ve Can’ın hikayesi tamda bu aşamada başlar ki, sırlar yavaşça açığa çıkacak iki yarım elma bir bütün olacaktır.

Memo Caneri (Emir Berke Zincidi)

Can Alkanlar’ın tek yumurta ikizi. Oturdukları semtin tatlı belası. Yıllar öncesi Üvey babası kadar kaçırılarak üvey annesi Melek’in kollarına bırakılmış. Annesine takviye yapabilmek ve yükünü hafifletebilmek için ufacık yaşı ile elinden gelen her işi yapan, haylaz lakin yufka yürekli bir çocuk.

Can Alkanlar (Dikte Berke Zincidi)

Memo Caneri’nin tek yumurta ikizi. Yaşam şartları, babasının sağladığı imkanlar, bakıcılar ve özel okullar baştan sona yaşına tarafından fazla akıllı olan bir Çocuk. Annesinin öldüğünü zannederek hep bir yanı yetkisiz. Dedesi Mümtaz ile yaşadığı saatler onun için yalnızlığından tek kaçış.

Melek Caneri(Çay Erdoğan)

 35 yaşında kendi gençliğinden kocası yüzünden vazgeçmiş, 12 sene önce birincil doğumunda bebeğini kaybetmiştir. Kocasının satış için kaçırdığı bebeği kendi bebeğinin yerine koyarak Memo ya analık yapmıştır.

Osman Caneri (Özgürcan Çevik)

Mele’in 28 yaşındaki, tasasız bir okadar da sevgi batmış fazla bir insan. Ablası ve yeğenine oldukça düşkün. İleriye dönük tek hedefi Yaren ile evlenmek.

Onur Alkanlar(Burak Hakkı)

Memo ve Canı’ın babası. 40 yaşında. Henüz 20 li yaşlarında çocuklarından birinin kaçırılması ile hayatı alt-üstteki olmuş bir mimar.

İkizler Memo Can 10. Bölüm Özeti

İkizler Memo Can yeni bölümü ile 29 Aralık Cumartesi 2018 tarihinde Kanal D ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan İkizler Memo Can 10 bölümü, yeniden birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

2 okunma

Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.

%d blogcu bunu beğendi: