Honda’dan altın seri!

Honda'dan altın seri!

50. yıldönümü defalarca önemlidir ve bu yüzden de Honda’nın Avustralya’daki 50’nci satış yılını ürünlerini kapadığı yeni renkler ile kutlaması böylece şaşırtıcı değil.

Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki başvuru formu izinleri

Honda, Avustralya’da birincil mağazasını 4 Şubat 1969 yılında açmıştı. Firma, altın yıldönümü, anında öncesinde gösterdiği tekil üretim altın makineleri ile kutladı. Ve eğer merak ediyorsanız; evet bu ürünlerin arasında altın bir jeneratör ve altın bir çim biçme makinesi de yer alıyor.

Honda Australia CEO ve idareci direktörü Hiroyuki Shimizu, yaptığı açıklamada “yıl dönümlerini ve özgün çeşitliliklerini gözü kara ve eğlenceli” bir şekilde kutlamayı uygun bulduklarını söylerken, “daha önce hiç altın bir kırkma makinesi veya jeneratör gördünüz mü” sorusunu da soruyordu.

Bu altın cihazların aralarında Civic Type R ve NSX de bulunuyor. Keza firmanın iki tekerlekli ürünleri CBR1000RR Fireblade ve CRF50F arazi motosikleti de bu serinin içerisinde yer almakta.

Önceki HaberChromium Tablanlı Edge’i Cümbür Cemaat Deneyebilecek Sonraki HaberApple, Microsoft’u Çok Kısa Bir Süre Geçti

Yorum Ekle

%d blogcu bunu beğendi: