Hakkımızda


Bilgi Seyri genel içerik platformudur. İçerik oluşturucularımız sayesinde hemen hemen her konuda bilgilendirici makaleler yayınlıyoruz. Bu bilgilerin sizin için kolay erişebilir olması için de sitemize sürekli optimizasyon çalışmaları yapılıyor. Sitemiz temelinde 2016 senesinden bugüne kadar belirli aralıklarla devam etmiştir. Son hali ile sitemiz alan adını “bilgiseyrim.com” olarak belirlemiştir.

Bilgilerimizin seyri devam etmektedir. İçeriklerimizin arasına yeni makaleler eklenecek ve güncellenecektir.

Sitemizin güncellemeleri:

29.10.2018 – bilgiseyrim.com alan adı ve içerik oluşumu başladı.

1.11.2018 – hedef kitlemize özel içerik üretmeye karar verdik.

Neler Hedefliyoruz?

Bilgi Seyri olarak çıktığımız bu yolda insanlara aradığı anahtar kelimeyi çıkan sonuçlarda bizi bulduğunda gerçekten aradığı şeyi bulmasını hedefliyoruz. Sizler için detaylı içerikler oluşturuyor ve bunları hızlı bir şekilde sizlere sunuyoruz. Amacımız spam içerik üretmek değil öneri ve tavsiyelerle sorunlarınıza ve aradığınız bilgilere çözüm üretiyoruz.

Hızlı ve Estetik Tasarım

Tasarım seçimlerimizi yaparken çok dikkat ettik ve sayfalar arasında hızlı geçiş yapabileceğiniz bir tasarım seçtik. Yaklaşık $19’lık bir tema ile bu zor kurlarda bile eklentiler ile masraflarımızı yatırım olarak gördük. Siz ziyaretçilerimizin bizleri desteklemek amaçlı içeriklerimizi sosyal medyada paylaşacağından ve yorumlar yaparak etkileşim yapacağınızdan eminiz.

Bilgi Seyrim Neler Yapıyor?

Bilgi Seyrim, gereksiz konulara yönelmek yerine en çok aradığınız (örnek: laptop sorunlarınız) konulara yöneliyor ve detaylı araştırmalar ile içeriklerimizi oluşturuyoruz. Anlık etkileşim söz konusu olabiliyor. Yorum yaparak sorunlarınızın detaylarını bizimle paylaşın ve bizler anlık olarak sizlere yardımcı olalım. Yorumlarınızı gün içerisinde cevap veremezsek e-posta ile size ulaşıp sorunlarınıza çözüm üretmeye çalışıyoruz.

Adres:
İstanbul, Türkiye. 34000.Yandex Harita’da Adresimiz.