Haberler >Televizyon >Çarpışma 15. bölüm tanıtım: Kerem’e kurulan büyük tuzak!Kadir ve Cansız karşı karşıya gelecek mi?

  Güncel Haberler    24 Mart 2019
Yorum Yok

Haberler >Televizyon >Çarpışma 15. bölüm tanıtım: Kerem’e kurulan büyük tuzak!Kadir ve Cansız karşı karşıya gelecek mi?” src=”https://www.bilgiseyrim.com/wp-content/uploads/2019/03/haberler-televizyon-carpisma-15-bolum-tanitim-kerem-e-kurulan-buyuk-tuzak-kadir-ve-cansiz-karsi-karsiya-gelecek-mi.jpg”> </p>
<div class=

‘Çarpışma’, sosyal medyada da uzun süre konuşuldu ve bu hafta da zirvede yer aldı. Diziyle ilgili 54 bin tweet atıldı. ‘Çarpışma’ #kapan etiketi ile Twitter’da Türkiye’de 10 saat dünyada ise 1 saat 10 dakika, #çarpışma etiketi ise Türkiye’de 6 saat 10 dakika  TT listesinde kaldı.  ‘Çarpışma’, 14. bölümüyle; ABC1’de yüzde 3.71 izlenme oranı  ve yüzde 8.19 izlenme  payı, AB’de yüzde 3.44 izlenme oranı ve yüzde 8.51 izlenme payı, Total’de ise yüzde 2.57 izlenme oranı  ve yüzde 5.94 izlenme payı elde etti.

CANSIZ, KADİR’E PUSU KURDU!

Kadir, Zarif zannettiği Cansız’la girdiği atışma sırasında, Kibar’le pazarlık yapabileceği bir detaylar yakaladı. Buna göre Kadir, Zarif’e Cansız’ın el koyduğu baba yadigarı saati getirecek, Zarif de ona Cansız’ın adresini verecekti. Bunun Cansız’ın kurduğu bir pusu olduğundan habersiz olan Kadir, saati elde etmek üzere bir kumarhaneye gitti. Kadir, kıran kırana bir kavganın arkasından saati aldı ve mekandan çıktı. Bu anları Cansız ve Veli de gizli gizli izledi.

VELİ’Yİ VEFAT KORKUSU SARDI!

Cansız’ın, Kadir’in kendi oğlu olduğunu öğrenmesinden üzüntü duyan Veli, büyük bir gerginlik altına girdi. Bu gerçeğin ortaya çıkmasının kendi sonu olduğunu bilen Veli, Kadir’i bir lahza öldürmesi için Cansız’ı alttan alta kışkırttı. Kadir’in gücünü sınayan Cansız ise, Veli’nin istediğinin aksine, onu adım adım ölüme götürecek bir plan yaptı.

KEREM, BÜYÜK BİR TUZAĞIN ORTASINA DÜŞTÜ!

Yakup ve Cemil, Kerem’in çalıştığı tamirhaneye baştan girdi. Demir’le anlaşan Yakup, suçu Kerem’in üzerine çökertmek için Cemil’i öldürdü ve canice silahını da tezgah üstüne bırakıp kaçtı. Aynı anlarda Kerem, tamirhaneden daha önce çalınan motosikleti evinin önünde fark etti ve dükkana getirdi. Kapının açık olduğunu gören Kerem içeri girdi ve Yakup’un Cemil’i öldürdüğü silahı eline aldı. Kerem birkaç adım daha attığında Cemil’i ölmüş halde fark etti. Bütün bu sırada içeriye polisler girdi ve Kerem, Demir ve Yakup’un kurduğu büyük kumpasın bütün ortasına düştü.

KADİR VE ASİYE GÖZYAŞLARIYLA SARILDI!

Zeynep, Kadir’in ne tepki vereceğini bilmeden Asiye ile onu yan yana getirdi. Zeynep’le buluşacağını zanneden Kadir, Asiye’yi de görür görmez geri döndü. Zeynep onu yakaladı ve annesi ile konuşması için ikna etti. Kadir geri döndü. Kadir, Asiye’ye önce aklındaki kimi soruları sordu, Asiye cevapladı. Duygu dolu anların gerisinde Kadir ile Asiye, bir anne –oğul gibi ağlayarak birbirlerine sarıldı.

VELİ, KADİR VE CANSIZ’I BİRBİRLERİNİN ÖNÜNE ATTI!

Kadir’in nefes aldığı her lahza vefat kaygıyla yaşamış Veli, Kadir ile Cansız’ı birbirlerine kırdıracak bir plan yaptı. Veli, Cansız’ı kendisi arayıp, Kadir’i de Asiye’nin yardımcısına aratıp, Asiye’nin kriz geçirdiği yalanıyla aynı anda Kadir ve Cansız’ı Asiye’nin evine yolladı. Veli, polisi de arayıp Cansız’ın bulunduğu adresi polise ihbar etti. Benzer anlarda Asiye’nin evine gelen Kadir ile Cansız’ın karşısında karşıya gelmesine ise ramak kaldı.

YENİ BÖLÜMDE MERAK EDİLEN SORULAR YANIT BULACAK!

Kadir, Cansız’ın kim olduğunu öğrenip, hesaplaşacak mı? Veli’nin yeni hamlesi ne olacak? Büyük bir kumpasın ortasına düşen Kerem’i neler bekliyor? Kadir ile Zeynep aşklarını doya doya yaşayabilecek mi? Cemre, Selim’in karanlık dünyasını öğrenecek mi? Bütün bu sorular ve daha fazlası yeni bölümde yanıt bulacak. Heyecanın daha da artacağı ve yeniden soluk soluğa izlenecek yeni bölümde, birbirinde çarpıcı gelişmeler yaşanacak.

Yapımcılığını Kerem Çatay – Pelin Diştaş’ın, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, senaryosunu  Ali Açık Fikirli’ın kaleme aldığı ‘Çarpışma’nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Iftihar Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden kayda değer isimler yer alıyor.

‘Çarpışma’ merakla beklenen yeni bölümüyle Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

İşte Çarpışma’nın 15. bölüm tanıtım:

 

 GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİçarpışmaçarpışma 15. bölümçarpışma 15. birim tanıtımçarpışma 15. birim tanıtım izleçarpışma 15. birim ne zamançarpışma yeni birim fragmanıçarpışma izleshow tvçarpışma dizi

66 okunma

Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.