G.Saray’dan Ali Koç’a cevap ve gönderme!

  Güncel Haberler    14 Şubat 2019
Yorum Yok

G.Saray'dan Ali Koç'a cevap ve gönderme!

ilk olarak Benfica maçıyla ilgili TRT Spor’a konuşan Mustafa Cengiz, “Bütün Türk takımları inşallah Avrupa’da başarılı olur. En başarılı olanın da Galatasaray olmasını istiyorum.” dedi.

 

 

FENERBAHÇE’YE GÖNDERME!

Fenerbahçe’ye gönderme yapan Mustafa Cengiz, “Kimseye antipatimiz yok. İsterim fakat karşı taraf takımlarımın başkanları federasyon başkanı olsun, Ali Koç federasyon başkanı olsun. Yardımcıları da MHK başkanı olsun. Oyunu kurallarına tarafından oynayacaksak, bundan rahatsız olmam. Kim şampiyon olursa, onu alkışlarım.” ifadelerini kullandı.

 

 

MHK Başkanı Yusuf Namoğlu’nun istifasıyla ilgili görüşü sorulan Mustafa Cengiz “Yusuf Namoğlu’nu bizzat tanırım fakat başkanlığım süresince asla aramadım. Suç Oluşturan yediğimde de kimseyi aramadım. Ben her ağzımı açtığımda suç oluşturan yedim, rakipler yesin demiyorum. Benim de cezamı kaldırın da, ben de maç bakmak istiyorum.” açıklamasını yaptı.

ALİ KOÇ’UN O SÖZÜNE YANIT!

“Fenerbahçe’den Fatih Terim’in ‘Hakemler de kusur yapabilir’ açıklaması için ‘kurnazlık’ ifadesi kullanıldı, bir şey demek ister misiniz?” şeklindeki soruya yanıt veren Mustafa Cengiz, “Hocamız ironi yaptı. Ona açıkgözlük denmez. Şark kurnazlığı başka bir şeydir, ona girmeyelim, orası üzer, kırar. Kimseyi incitmek istemiyorum. Başkalarına yapılan hataları da hoşgörüyle karşılarız. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman da 1-2 maç ayaklanma etti, ‘Lütfen onları da duyun’ dedim. Empati yaptım. Biz, VAR kayıtlarının açıklanmasını istedik. Açıklanmayınca yanlış olduğunu söyledik, suç oluşturan aldık.” diyerek sözlerini noktaladı.

1 okunma

Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.

%d blogcu bunu beğendi: