Final Fantasy VII Remake’i İçin Bir Sayaç Yayınlandı

  Güncel Haberler    11 Eylül 2019
Yorum Yok

Square Enix, yeni Final Fantasy VII Remake’inin tanıtım çalışmalarına devam ediyor. Firmanın Japonya sitesine eklenen ve arkaya sahih giden sayaç, şirketin oyun için yayınlayacağı yeni fragmanın tarihini işaret ediyor.

11 Eylül’de Türkiye saati ile 17:00’da sona erecek olan vakit sayacının üzerinde yeni fragman yazıyor. Fragmanın, oyunla ilgili sorulardan hangilerine yanıt vereceği ise merak ediliyor. FF7’nin kendi yerküresi içerisinde sırıtmayan formda konutlarla dövüşebilecek miyiz? Square Enix’in hala imalatta bölge aldığını söylediği cross-dressing sahnesi duruyor mu? Karşılıkları görme ihtimalimiz var.

Square Enix aslında FF7 Remake’i E3 2015’te duyurmuştu. Uzakdoğulu firmanın bu girişimde kararlı olduğunu ise ama 2019’da yayınlanan yeni görseller ile gördük. E3 2019’da oyunun oynanış demosunu da görmüştük. 

Final Fantasy 7 Remake kesim modül yayınlanacak. Birinci kısım 3 Mart 2020’de gelecek ve oyunun Midgar’da geçen hikayesini ele alacak. Şimdilik sırf PS4 için duyurulan Final Fantasy 7 Remake’in farklı konsollarda da mahal alıp almayacağı ise merak konusu. 

6 okunma  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.