Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. Bölüm Fragmanı

  Dizi Önerisi, Kültür ve Sanat    10 Ocak 2019
Yorum Yok

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. Bölüm Fragmanı

Atv ekranlarının başarılı dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, ilk olarak 2015 yılında seyircisiyle buluşmuştu. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hayatı anlatılmaktadır. Atv ekranlarının en başarılı dizilerinden birisi olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, her Salı günü saat 20:00’da Atv kanalında yayınlanmaya devam ediyor. 

Hızır Çakırbeyli, yer altı dünyasını iyi bilen, cümbür cemaat tarafından tanınan, güvenilen, sözü özü bir kişidir. Özel hayatında da karmaşa içerisinde olan Hızır Çakırbeyli, etrafındaki tüm kadınaların ilgi odağı edinmek ister. Hızır Çakırbeyli, devletten gelen bir önerge üstüne ya mafyaya ihanet edecek veya kendini ateşe atacaktır. Hızır Çakırbeyli için savaşan iki bayan elleriden geleni ardına koymacaklardır.

Hızır Çakırbeyli, vakit içerisinde yaşadığı bütün sıkıntıları unutmak için, bütün işlerini İlyas’a devreder ve memleketine yerleşme kararı alır. Birazcık olsun huzura kavuşan aile için fena olayların yaşanması çokta uzak değildir. Hızır’dan intikam edinmek isteyen düşmanları, ellerinden geleni ardına koymazlar. Bütün bu olanların gerisinde Hızır2ın yapması gereken tek şey işlerin başına dönmektir. Fakat bu sefer işler yolunda gitmez ve Hızır’a karşı büyük bir plan hazırlanmıştır. Bir an da kendisini hapiste bulan Hızır Çakırbeyli, hiç vakit kaybetmeden hapishaneden çıkmanın yollarını düşünür. 

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Karakterleri

Hızır Çakırbeyli (Oktay Kaynarca); Herkes kadar Hızır Reis olarak belli Hızır Çakırbeyli, abisi Ömer’in öldürülmesinin arkasından intikam peşine düşer. 

Meryem Çakırbeyli (Deniz Çakır); Meryem, Çakır’ın karısıdır. KocasI Çakır’ın ndan başkasını sevebileceğine ihtimal dahi vermeyen Meryem, Nazli ile olan ilişkisinin de farkındadır. Ailenin başında duran Meryem, gerektiğinde de tehlikeli bir kişiliğe bürünebilir.

Ceylan (Sanem Çelik); Eniştesini ölümünün ardındaki ablası ile birlikte yaşadıkları yerden uzaklaşan Ceylan, ona yapılanları asla unutmayacaktır. 20 senenin sonunda hesap sormak için çıkan Ceylan, kendisini Çakır’ın karşısında buluverir. Kafasına koyduğunu katiyen geride bırakmayan Ceylan, geri dönüşü ile herkesi şaşırtacaktır.

Ünal Kaplan (Tarık Ünlüoğlu); Yer altı dünyasının baş lideri Ünal Kaplan, kendisine yöneltilen tehditlere aleyhinde epeyce acımasızdır. Hızır Çakırbeyli’nin en büyük düşmanlarından birisi olan Ünal Kaptan, kızı için gözünü kırpmadan herşeyi yapmaya hazırdır.

Yaşar Kimsesiz (Olgun Yıldırım); Geri mutasyon işi ile uğraşan Yaşar, çöpten bulunan kişisel atıklar ile çoğu bilgi edinmiştir. İnsanlaarı nasıl kullanacağını gayet iyi haberdar olan Yaşar Kimsesiz’in nefret duygusundan haberi dahi yoktur.

Alpaslan Çakırbeyli (Yunus Emre Yıldırımer); Ömer’in oğlu Alpaslan Çakırbeyli, babasının ölümünden daha sonra annesiyle bir daha görüşmez. Çakır için ailede kayda değer bireylerden birisidir. Alpaslan Çakırbeyli, epeyce akıllı ve emrhametli birisidir.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. Birim FragmanıÖzeti :

Ünal Kaplan beni öldürmemenin bedelini fazla ağır ödeyeceksın diyerek Hızır’ı tehditediyor. Hızır bu tehditten daha sonra ekibini uyarıyor ve herkezin özenli olmasını iztiyor. 24 Ocak Salı günü yayınlanacak olan fragman,daki diyer olayları öğrenmek için sitemizde ekli olan fragmanı izleye bilirsiniz.

3 okunma

Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.

%d blogcu bunu beğendi: