Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 53. Bölüm Fragmanı

  Dizi Önerisi, Kültür ve Sanat    3 Ocak 2019
Yorum Yok

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 53. Bölüm Fragmanı

Atv ekranlarının başarılı dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, başlangıçta 2015 yılında seyircisiyle buluşmuştu. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hayatı anlatılmaktadır. Atv ekranlarının en başarılı dizilerinden birisi olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, her Salı günü saat 20:00’da Atv kanalında yayınlanmaya devam ediyor. 

Hızır Çakırbeyli, yer altı dünyasını iyi bilen, herkes kadar tanınan, güvenilen, sözü özü bir kişidir. Özel hayatında da karmaşa içerisinde olan Hızır Çakırbeyli, etrafındaki tüm kadınaların alaka odağı elde etmek ister. Hızır Çakırbeyli, devletten gelen bir öneri üstüne ya mafyaya ihanet edecek ya da kendini ateşe atacaktır. Hızır Çakırbeyli için savaşan iki bayan elleriden geleni ardına koymacaklardır.

Hızır Çakırbeyli, vakit içerisinde yaşadığı bütün sıkıntıları hatırından çıkmak için, tüm işlerini İlyas’a devreder ve memleketine yerleşme kararı alır. Birazcık olsun huzura kavuşan aile için fena olayların yaşanması çokta uzakta değildir. Hızır’dan intikam edinmek isteyen düşmanları, ellerinden geleni ardına koymazlar. Bütün bu olanların peşinde Hızır2ın yapması gereken tek şey işlerin başına dönmektir. Oysa bu sefer işler yolunda gitmez ve Hızır’a karşısında büyük bir plan hazırlanmıştır. Bir lahza da kendisini hapiste bulan Hızır Çakırbeyli, hiç zaman kaybetmeden hapishaneden çıkmanın yollarını düşünür. 

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Karakterleri

Hızır Çakırbeyli (Oktay Kaynarca); Herkes tarafından Hızır Reis olarak bilinen Hızır Çakırbeyli, abisi Ömer’in öldürülmesinin ardındaki intikam peşine düşer. 

Meryem Çakırbeyli (Deniz Çakır); Meryem, Çakır’ın karısıdır. KocasI Çakır’ın ndan başkasını sevebileceğine ihtimal zeka vermeyen Meryem, Nazli ile olan ilişkisinin de farkındadır. Ailenin başında duran Meryem, gerektiğinde de tehlikeli bir kişiliğe bürünebilir.

Ceylan (Sanem Çelik); Eniştesini ölümünün ardından ablası ile birlikte yaşadıkları yerden uzaklaşan Ceylan, ona yapılanları katiyen unutmayacaktır. 20 senenin sonunda hesap sormak için meydana çıkan Ceylan, kendisini Çakır’ın karşısında buluverir. Kafasına koyduğunu katiyen geride bırakmayan Ceylan, geri dönüşü ile herkesi şaşırtacaktır.

Ünal Kaplan (Tarık Ünlüoğlu); Yer altı dünyasının baş lideri Ünal Kaplan, kendisine yöneltilen tehditlere aleyhinde oldukça acımasızdır. Hızır Çakırbeyli’nin en büyük düşmanlarından birisi olan Ünal Kaptan, kızı için gözünü kırpmadan herşeyi yapmaya hazırdır.

Yaşar Öksüz (Olgun Şimşek); Geri dönüşüm işi ile uğraşan Yaşar, çöpten bulunan bireysel atıklar ile birçok veri edinmiştir. İnsanlaarı nasıl kullanacağını gayet iyi haberdar olan Yaşar Kimsesiz’in korku duygusundan haberi zeka yoktur.

Alpaslan Çakırbeyli (Yunus Emre Yıldırımer); Ömer’in oğlu Alpaslan Çakırbeyli, babasının ölümünden sonradan annesiyle bir daha görüşmez. Çakır için ailede manâlı bireylerden birisidir. Alpaslan Çakırbeyli, oldukça akıllı ve emrhametli birisidir.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 53. Birim FragmanıÖzeti :

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 53. Bölüm Fragmanın,da Hızır Çakırbeyli ve oğlu arabayla bir bayanı takip ediyorlar. Takipin sonun da bir otele giren kadın silahıyla bir odayı basıyor ve içerdeki korumaları öldürüyor. Odaya giren kadın Suzi Karakterinde Meryem üzerli çıkıyor.27 Aralık Salı günü yayınlanacak olan fragman,daki diyer olayları öğrenmek için sitemizde ekli olan fragmanı izleye bilirsiniz.

30 okunma

Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.