Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 51. Bölüm Fragmanı

  Dizi Önerisi, Kültür ve Sanat    3 Ocak 2019
Yorum Yok

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 51. Bölüm Fragmanı

Atv ekranlarının başarılı dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, başlangıçta 2015 yılında seyircisiyle buluşmuştu. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hayatı anlatılmaktadır. Atv ekranlarının en başarılı dizilerinden birisi olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, her Salı günü saat 20:00’da Atv kanalında yayınlanmaya devam ediyor. 

Hızır Çakırbeyli, yer altı dünyasını iyi haberdar olan, cümbür cemaat göre belli, güvenilen, sözü özü bir kişidir. Özel hayatında da zorluk içerisinde olan Hızır Çakırbeyli, etrafındaki bütün kadınaların ilgi odağı edinmek ister. Hızır Çakırbeyli, devletten gelen bir teklif üzerine ya mafyaya ihanet edecek ya da kendini ateşe atacaktır. Hızır Çakırbeyli için savaşan iki bayan elleriden geleni ardına koymacaklardır.

Hızır Çakırbeyli, süre içerisinde yaşadığı tüm sıkıntıları hatırlamamak için, tüm işlerini İlyas’a devreder ve memleketine yerleşme kararı alır. Birazcık olsun huzura kavuşan aile için fena olayların yaşanması çokta uzak değildir. Hızır’dan intikam edinmek isteyen düşmanları, ellerinden geleni ardına koymazlar. Bütün bu olanların ardındaki Hızır2ın yapması gereken tek şey işlerin başına dönmektir. Ancak bu sefer işler yolunda gitmez ve Hızır’a aleyhinde büyük bir plan hazırlanmıştır. Bir an da kendisini hapiste bulan Hızır Çakırbeyli, hiç zaman kaybetmeden hapishaneden çıkmanın yollarını düşünür. 

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Karakterleri

Hızır Çakırbeyli (Oktay Kaynarca); Herkes tarafından Hızır Reis olarak bilinen Hızır Çakırbeyli, abisi Ömer’in öldürülmesinin arkasından intikam peşine düşer. 

Meryem Çakırbeyli (Deniz Çakır); Meryem, Çakır’ın karısıdır. KocasI Çakır’ın ndan başkasını sevebileceğine olasılık zeka vermeyen Meryem, Nazli ile olan ilişkisinin de farkındadır. Ailenin başında duran Meryem, gerektiğinde de tehlikeli bir kişiliğe bürünebilir.

Ceylan (Sanem Çelik); Eniştesini ölümünün ardındaki ablası ile birlikte yaşadıkları yerden uzaklaşan Ceylan, ona yapılanları katiyen unutmayacaktır. 20 senenin sonunda hesap sormak için çıkan Ceylan, kendisini Çakır’ın karşısında buluverir. Kafasına koyduğunu katiyen geride bırakmayan Ceylan, geri dönüşü ile herkesi şaşırtacaktır.

Ünal Kaplan (Tarık Ünlüoğlu); Yer altı dünyasının baş lideri Ünal Kaplan, kendisine yöneltilen tehditlere karşı epeyce acımasızdır. Hızır Çakırbeyli’nin en büyük düşmanlarından birisi olan Ünal Kaptan, kızı için gözünü kırpmadan herşeyi yapmaya hazırdır.

Yaşar Yetim (Olgun Şimşek); Geri dönüşüm işi ile uğraşan Yaşar, çöpten yer alan bireysel atıklar ile çoğu bilgi edinmiştir. İnsanlaarı nasıl kullanacağını gayet iyi haberdar olan Yaşar Kimsesiz’in korku duygusundan haberi deha yoktur.

Alpaslan Çakırbeyli (Yunus Emre Yıldırımer); Ömer’in oğlu Alpaslan Çakırbeyli, babasının ölümünden sonra annesiyle yeniden görüşmez. Çakır için ailede kayda değer bireylerden birisidir. Alpaslan Çakırbeyli, epeyce akıllı ve emrhametli birisidir.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 51. Bölüm FragmanıÖzeti :

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 51. Bölüm Fragmanın,da Hızır Çakırbeyli ve ailesi başlarına bela olan Enver,i sonunda yakalıyolar ve sorguya çekiyorlar. Fragman,daki diyer olayları öğrenmek için sitemizde ekli olan fragmanı izleye bilirsiniz.

37 okunma

Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.