Dünyada kamu televizyonları nasıl gelir elde ediyor?

  Kredi - Borsa    6 Ocak 2019
Yorum Yok

Dünyada kamu televizyonları nasıl gelir elde ediyor?

FINANSGUNDEM.COM

Başkanlığına geldikten sonra attığı kayda değer adımlarla Finans Kulüp’e ‘etkili ve girişimci’ bir hava getiren usta bankacı, Finansgundem.com yazarı Önder Halisdemir bu kere de kayda değer bir etkinliğe konut sahipliği yaptı.

Türkiye Finans Yöneticileri Vakfı tarafından Les Ottomans Otel’de düzenlenen “Finans Kulüp Buluşması”, bankacılık, BDKK, SPK ve Hazine’nin eski başkanları ve üniversiteler ile ekonomi basınının güçlü ve manâlı isimlerini bir araya getirdi.

HEDEFLER VE YOL HARİTASI

Vakıf Başkanı Önder Halisdemir davette yaptığı konuşmada, Finans Kulüp’ün hedefleri ve  yol haritasını seçkin konukların tartışmasına sunduğunu söyledi.

Vakıf yetkilileri tarafından yayınlanan basın bildirisinde, manâlı etkinlikle ilgili olarak şu ifadeler yer verildi:

“Türkiye Finans Yöneticileri Vakfı’nın Les Ottomans Oteli’nde düzenlemiş olduğu, ‘Finans Kulüp Buluşması’ davetine Meslek Bankası Idare Heyeti Başkanı Sn. Ersin Özince, Akbank Idare Heyeti Başkan Yardımcısı Sn. Hayri Çulhacı gibi banka ve parasal kurum üst yöneticileri, İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörü Sn. Prof. Dr. Nazım Erken, Sn. Prof. Dr. Emre Alkin gibi önde gelen akademisyenler ile BDDK, SPK, Define gibi kurumlarımızın önceki başkanları ile Sn. Şeref Oğuz ve Sn. Hakan Güldağ gibi finans ve ekonomi basınının önde gelen isimleri katıldılar.

Vakıf Başkanımız Önder Halisdemir, ‘Finans Kulüp’ün köklü, saygıdeğer geçmişi ile bugünün ihtiyaçlarını buluşturan ve yarını kucaklayan hedefleri ile yol haritasını sizlerin tartışmasına sunuyorum’ sözleriyle konuşmasına başlarken, kişisel üyelerimiz ve vakfımızın kurumsal üyesi olan Akbank, Anadolu Sigorta, Burgan Bank, Garanti Bankası, Global Yatırım Holding, Nurol Bank, PwC, Türkiye Meslek Bankası, JCR Avrasya Derecelendirme A.Ş., Türkiye Sınai Yeniden Yapılanma Bankası, Vakıflar Bankası, Visa Europe, Yapı Kredi Bankası, Yatırım Finansman şirketlerinin temsilcilerine teşekkür ederek sunumunu tamamladı.”

34 okunma

Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.