DenizBank’tan özel müşterilerine çok özel kart

  İnternet, Teknoloji    19 Ocak 2019
Yorum Yok

DenizBank'tan özel müşterilerine çok özel kart

Ödeme dünyasının basılı birincil ve tek yayın organı PSM’in onuncu kuruluş yıldönümüne özel düzenlenen yarışma hız kesmeden devam ediyor. Pazara sunulmuş bir ya da aniden fazla ürün ve/veya hizmetle başvurulabilen yarışma, şirketlerden gelen istek üzerine 31 Ekim’e dek uzatıldı. Başvurular PSM AWARDS web sitesinden (psmawards.com) devam ediyor. Teknolojide inovasyona dayalı bir prestij ödülü olan PSM AWARDS, reformcu mahsul ve ödeme teknolojilerinin gelişmesini amaç alan ürün ve hizmetleri , iyileştirme çalışmalarını teşvik etmek, inovatif projeleri öne çıkararak bunların gelişimindeki iş modellerinin, deneyimlerin paylaşılmasını sağlamak nedeniyle düzenleniyor. Bu yıl ilki düzenlenen ödül programı, ödeme sistemleri endüstrisindeki yaratıcılığı cesaretlendirmek üzere gelenekselleştirilecek.

PSM AWARDS teknolojiyi ve gençleri destekliyor

Ödül programının kullanım ücretleri Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı (TTGV)’nin “Yarını Yapı Et” eğitim programına bağışlanıyor. Katılımcılar bir yandan ödüller için yarışırken bir yana da teknolojiye ve gençlere verdikleri destekle kayda değer bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyor, PSM AWARDS ile cümbür cemaat kazanıyor.

Sponsorluk ve dilekçe sürecinin devam ettiği yarışmanın özel ödül sponsorluğunu NCR üstlenirken, ödeme alt yapısını ise Payfull kurdu. Ödülleri ölçmek üzere büyük jüri Kasım ayında bir araya gelecek. Yarışmanın jüri üyeleri aralarında Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı (TTGV) Genel Sekreteri Dr. A. Mete Çakmakcı, İTÜ ARI Teknokent Genel Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Deniz Tunçalp, myGini CEO’su Mehmet Sezgin, Türkiye Finans Yöneticileri Vakfı Idare Heyeti Başkanı Dr. Önder Halisdemir, WBA Global Kurucu Ortağı Dr. Hür Güngör yer alıyor.

Ödeme dünyası için inovatif çözümler üreten bütün firmaları PSM AWARDS’a katılmaya ziyafet ediyoruz!

ÖDÜL KATEGORİLERİ

* En İnovatif Ürün
* En İyi Mobil Ödeme Çözümü
* En İyi Online Ödeme Çözümü
* Yılın Teknoloji Sağlayıcısı
* En İyi Ödeme Sistemleri Altyapısı
* En Çok Ödeme Sistemleri Çözümü İhraç Eden Işyeri
* Alıcı Odaklılık
* Yılın Startup’ı

ÖDÜL TAKVİMİ

Başvurular İçin Son Gün: 31 Ekim 2018
Jüri Değerlendirmesi: 12-16 Kasım
Ödül Teslimi: Kasım 2018
Başvuru ve Sponsorluk için: www.psmawards.com 

0 okunma

Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.

%d blogcu bunu beğendi: