Çocuklar Duymasın 2017 64. Bölüm Fragmanı

  Dizi Önerisi, Kültür ve Sanat    14 Ocak 2019
Yorum Yok

Çocuklar Duymasın 2017 64. Bölüm Fragmanı

Birincil yayına 2002 yılında başlayan Çocuklar Duymasın, romantizm merağıyla tanıdığımız Meltem ve Taş fırın erkeği Haluk’un evliliğini konu almaktadır. Dhaa önce TGRT kanalında yayınlanmaya başlayan sevilen dizi Çocuklar Duymasın ardından Atv ve Fox kanallarında yayınlanmaya devam etmişti. Bu ikilinin zaman zaman sürtüşmeli ama daha çok aile sıcaklığını yansıtan bölümleri herkes kadar ilgi fark etti. Yayınlandığı ilk bölümden itibaren günümüze dek bütün yaş grubunun severek izlediği dizi Çocuklar Duymasın, her Pazar saat 20:00’da Kanal D ekranlarında seyircisi ile buluşuyor. Uzun bir aradan sonradan 2017 yılında tekrar ekranlara gelmeye karar veren başarılı dizi, kadrosunda bir kaç değişim yaparak seyirci karşısına çıktı. Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı’nın dizi ekibinde bitmiş yer alması, izleyenleri epeyce hoşnut eden konulardan birisi olmuştur.

Meltem’in daha çağdaş ve romantizme yatkın kişiliği, Haluk’un ise daha sert mizacı ve kendi deyişi ile Taş fırın erkeği oluşu dizide komedi etkisi yaratıyor. 2017 yılında yeniden ekranlara gelmeye başlayan Çocuklar Duymasın dizisinde, bazen bol acıklı bazen ise bol kahkahalı dakikalar yaşanır. Her ne değin ara sıra Haluk ile Meltem arasında çekişmeler yaşansada ailenin bütünlüğü hiçbir süre bozulmamıştır.

Birol Güven güvencesiyle izlediğimiz Çocuklar Duymasın kadrosunda, Tamer Karadağı, Pınar Altuğ, Hayal Acayip, Baran Erdoğan, Alp Eren Khamis, Zeyno Gönenç gibi isimler yer almakta.

Çocuklar Duymasın karakterleri

Meltem (Pınar Altuğ); Epeyce başarılı bir meslek kadını olan Meltem’in en büyük gerçek dışı, eşi Haluk’un içindeki romatik erkeği bulmaktır. Haluk ile çoğu kez zihin ayrılığına düşen Meltem, asla onun sevgisinden tereddüd etmez. 

Haluk (Tamer Karadağlı); Sert bir dış görünüşe sahip olan Haluk, duygularını dışarı vurmaktan kaçınır. Taş fırın erkeği Haluk, her ne dek romantik bir erkek olmasa da Meltem’i mutlu etmekten kaçınmaz. Haluk, çocukları ve eşine çok bağlı bir baba.

Emine (Melek Şahin); Senelerdir Haluk ile Meltem’in evinde yardımcılık yapan Emine, bundan böyle o evin bir bireyi olmuştur. Benzeşen Hüseyin’den müzdarip Emine, kayınvalidesi Kadriye’nin de onlara yerleşmesiyle ne yapacağını bilemez hale kazanç.

Hüseyin (Alparslan Özmol); Çaycı Hüseyin, bir türlü meslek sahibi olamaz ve arkadaşı Şükrü ile senelerdir at yarışından para kazanma hayalleri kurar. Annesinin onalra yerleşmesine çok hoşnut olan Şükrü, eşi Emine’nin mağdur durumda olduğunu farketmez bile.

Kükrek Kadriye (Suzan Kardeş); Hüseyin’in annesi Kükrek Kadriye, gelininden pek hazetmez. Oğluna çok düşkün olan Kükrek Kadriye, Emine ile birlikte Meltem’lere de gitgide artarak orayı da karışıtıtır.

Baskın Gönül (Zeyno Günenç); Ilk evliliği olan Selami’den ayrılan Gönül’ün Orçun adında bir oğlu vardır. Zero Tuna ile tanışan Gönül, evlenmeye karar verir. Ve Tuna’nın da ilk evliliğinden olan bir kızı ile birlikte bir aile olurlar.

Zero Tuna (Volkan Severcan); Gönül’ün eşi Tuna, gereğinden pozitif romantik bir karakterdir. Oldukça hassas bir kişiliğe sahip olan Tuna eşine büyük bir aşkla bağlıdır.

Çocuklar Duymasın 2017 64. Bölüm Özeti

Çocuklar Duymasın 2017 yeni bölümü ile 31 Aralık Pazartesi 2018 tarihinde Kanal D ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan Çocuklar Duymasın 2017 64 bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

28 okunma

Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.