Cilt Beyazlatma Estetiği Nasıl Yapılır?

  Sağlık ve Yaşam    19 Şubat 2019
Yorum Yok

Cilt Beyazlatma Estetiği Nasıl Yapılır?

Deri ağartma estetiği doğru sizde, cildinizde mütenevvi nedenlerden kaynaklı husule gelen deri koyularını giderebilir, cildinizin eski halini almasını sağlayabilirsiniz.

Estetikle cilt beyazlatıcı, cilt beyazlatma estetiği, cilt nasıl beyazlatılır, cildi beyazlatan estetik uygulamaları, estetikle deri beyazlatıcı yöntemleri, cilt beyazlatıcı estetik yöntemleri, deri beyazlatma estetik yöntemler ile mümkündür.

Estetik uygulamalar giderek çoğu kişiye istediği bir dış görünüş kazandırmakla beraber, cildinde yer yer koyu lekeler yer alan kişileri, bu problemlerinden kurtulmasına da tezgâhtar oluyor. Cilt beyazlatma estetiği tamamen sizde, cildinizde mütenevvi nedenlerden kaynaklı husule gelen deri koyularını giderebilir, cildinizin eski halini almasını sağlayabilirsiniz. bununla beraber deri estetik uygulaması tamamen deri renginizi 1-2 ton açtırabilmeniz de muhtemel. Beyaz tenli bir cilde sahip almak için deri ağartma estetiği nasıl yapılır, merak edilenleri sizlerle paylaştık.

Beyaz tenli olmanın yolları hakkında kısa bir öğretmek gerekirse ten rengini açma ameliyatları bu konuda ilk akla gelen çözümdür. Bilhassa ABD de bir fazla siyahımsı usta ve ünlü, cildin melanin pigmenti üretimini baskılayan hidrokinon, ayı üzümü , yaban mersini , dut ya da yaban mersini çalısı yapraklarından elde eden Arbutin, Kojik asit, Azelaik asit, askorbik asit , Magnezyum askorbil fosfat, tarçın özü, Alfa hidroksi asit, Niacinamide gibi deri beyazlatma ajanlar ve bir takım ilaçlar ile desteklenen cilt beyazlatıcı operasyonları geçiriyor. Bağlı bundan başka cilt lekeleri dolayısıyla cildi koyulaşan ve esmerleşenler için ışın tedavisinden tutun da leke giderici kremler e değin epeyce geniş bir yelpazede tedavi seçenekleri mevcuttur.

Diğer yandan deri beyazlatmanın bir öteki yolu da dermabrazyon denilen yöntemdir. Bu yöntemle cildin yaşlı derisi soyularak alt tabakalardaki gen derinin çıkması sağlanıyor. Ayrıca bu usul daimi beyazlık sağlamıyor. Oysa bir süreliğine de olsa daha açık ve aydınlık bir cilde sahip olmanıza asistan oluyor.

Cilt beyazlatıcı kremler de son dönemlerde bir hayli alaka görebilen deri ağartma yolu olarak uyarı çekiyor.

Diğer yanlamasına da cildi daha beyaz bir hale getirmek için kullanılabilecek bitkisel çözümler var. Aşağıda sizler için derlediğimiz nebati deri beyazlatma yöntemleri ile daha beyaz tenli olmayı başarabilirsiniz. Yan doğal tedavinin etkisi büyük oranda sizin cilt yapınıza ve cilt renginize bağlıdır. Bazı kişilerde bu doğal cilt beyazlatma yöntemler epeyce fayda verirken bazılarında ne yazık ki böylece işe yaramıyor. Yani uzun lafın kısası fazla ta umut bağlamamak gerek ama denemekte de üstünlük var diye düşünüyorum

Deri Beyazlatma Estetiği Nasıl Yapılır?

232 okunma

Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.