‘Bursa Beka Platformu’ndan seçim kararı!

  Güncel Haberler    28 Mart 2019
Yorum Yok

‘Bursa Beka Platformu’ndan seçim kararı!

Dün Konak Mahallesi’ndeki Bursa Gold Majesty Otel’de düzenlenen toplantıda açıklamayı Bursa Beka Platformu Sözcüsü Mustafa Yavuz yaptı.

Çok sayıda STK temsilcisinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda yapılan açıklamada, şu ifadeler yer aldı:

“Türkiye ve Bursa 31 Mart’ta sandığa giderek seçimini yapmaya hazırlanıyor. Seçimin sonucu, ya istikrarın devamı olacak ya da ülkenin kazandığı ivmeyi ayrı bir yöne sevk edecek. 2019 Lokal Seçimleri, etkisini yalnızca yerelde değil, ülke genelinde, hatta tüm Türk İslam coğrafyasında gösterecek. Bundan dolayı Türkiye’nin tercihi büyük tartı arz ediyor. Ülkenin geleceğini her şeyin üzerinde tutarak tercih yapmamız gerektiğinin altını çiziyoruz. Kazanılacak olan zafer, ne bir partiye ne de seçilen bir adaya mal edilebilir. Bu başarı ile elde edilen kazanımlar, öncelikle Türkiye Cumhuriyeti ve vatandaşlarımız ile gönül coğrafyamızda kurtuluşunu ve umudunu Türkiye’ye bağlamış kardeşlerimizindir.”

BATININ ÖRNEK ALDIĞI TÜRKİYE İÇİN…

“Ülkenin faydasını gözeten bir perspektif ile tercihimizi kişiler ve partilerin üstünde tutuyor, ülkenin bekası için birlik olan ve bu uğurda çalışan Cumhur İttifakı’nı destekliyoruz” ifadelerinin yer aldığı yorumlama şu şekilde devam etti:

“Çünkü biz, eskisi gibi bitiren, dışa bağımlı değil, öz kaynaklarını kullanan, değerlendiren, katma değerli işler ortaya koyan, üreten ve bu üretimi dünyaya sunan zinde bir Türkiye istiyoruz. Çünkü biz, doğuda ve batıda, ülkenin her karış toprağında, sınır boylarında ve hatta ötesinde terörün hiçbir türlüsüne geçit vermeyen, vatan hainlerine nefes aldırmayan kararlı bir Türkiye istiyoruz. Çünkü biz, batının gölgesinde kalan yok, yaptığı işler ve bıraktığı eserlerle batının örnek aldığı bir Türkiye istiyoruz. Çünkü biz, her alanda olduğu gibi belediyecilik anlamında da ülkeye yapılan yatırımların devam etmesini, vatandaşın adalet ettiği hizmeti almasını ve 15 Temmuz ruhunun devamını istiyoruz.

Çünkü biz, ülkemize ve gönül coğrafyamıza yapılan hizmetlerin devam ederek istikrarın sürmesini, Cumhur İttifakı ile bir defa daha ‘Cumhur’un kazanmasını istiyoruz. Türkiye’yi seviyoruz, Cumhur İttifakı’nı destekliyoruz.”

 

3 okunma

Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.

%d blogcu bunu beğendi: