Bir Zamanlar Çukurova 16. Bölüm Fragmanı

  Dizi Önerisi, Kültür ve Sanat    3 Ocak 2019
Yorum Yok

Bir Zamanlar Çukurova 16. Bölüm Fragmanı

Çok Eskiden Çukurova dizisi 1970’li yılların Adana’sında yaşanan bir aşk hikayesini ekranlara taşıyor. Bir yanda annesiz ve yetim büyümek zorunda kalmış Yılmaz, diğer yanda kumarbaz abisine para getirebilmek için terzinin yanında çıraklık yapan Züleyha’nın birbirlerine duydukları aşk.

Birbirlerine büyük bir heves ve aşk ile tabi olan Yılmaz ve Züleyha’nın hayatı sıradan bir gece de daha aşağı üstteki olur. Apar topar İstanbul’dan Adana’ya gitmek zorunda kalan çift, Yaman Çiftliğinde kendilerine bir iş bulurlar ve çiftlikte yaşamaya başlarlar.

İstanbul’da başlayan hikaye Adana’da devam edecek ve Züleyha’nın çiftlik sakinlerine söylediği yalan hayatlarını daima değiştirecektir.

Bir Zamanlar Çukurova’da kim kimdir?

Vahide Perçin (Hündar Yaman)

Çukurova’nın en varlıklı ailelerinin başında olan Demir Yaman’ın annesi. Ailesinin itibarı ve oğlu Demir’den değerli hiç bir şeyi yok. Soylarının devamı ve itibarlarının zedelenmemesi için bir gün tehlikeli bir oyun kurar ve çevresindekileri bu oyuna sürükler.

Uğur Güneş (Yılmaz Akkaya)

Züleyha için yapmayacağı şey yok. Parada pulda gözü değil. Tek istediği Züleyha ile evlenip mutlu bir yuva ayarlamak. Ama bir gün hiç istemediği bir şeyi yapar ve elini kana bular. Hayatı adamakıllı değişen Yılmaz’ı içine düştüğü hayat öbür yollara sürükler.

Murat Ünalmış (Demir Yaman)

Yaman ailesinin tek varisi. Hedefi Çukurova’nın tek hükümdarı edinmek. Para hırsı gözünü âmâ etmiş, istekleri için yapamayacağı şey değil ancak Demir’in babasından kalan toprakları servet bırakabileceği bir evladı değil. Çiftliklerinde işe başlayan Züleyha’yı görünce aşık olan Demir’i aşk değiştirebilecek mi? Hündar hanım oğlunun aşkına nasıl bir tepki verecek?

Hilal Altınbilek (Züleyha)

Güzelliğiyle herkesi büyüleyen, parada pulda gözü olmayan, hayattan tek isteği Yılmaz ile evlenip mutlu bir yuva hazırlamak. Abisinin hatası sebebiyle hayatı alt üst olan Züleyha bir gün Yılmaz ile birlikte Adana’ya kaçar ve gideceği yerde daha kuvvet kararlar atamak zorunda kalacaktır.

Bir Zamanlar Çukurova 16. Bölüm Özeti

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü ile 26 Aralık Perşembe 2019 tarihinde atv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan Bir Zamanlar Çukurova 16 bölümü, tekrar birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

33 okunma

Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.