Bir Litre Gözyaşı 13. Bölüm Fragmanı

  Dizi Önerisi, Kültür ve Sanat    15 Ocak 2019
Yorum Yok

Bir Litre Gözyaşı 13. Bölüm Fragmanı

Med Üretim ve MF Üretim göre Kanal D için hazırlanan Bir Litre Gözyaşı dizisinin başrollerini Miray Daner, Sanem Çelik, Tolga Tekin ve Mert Yazıcıoğlu paylaşıyor. Oyuncu kadrosunda ise Helin Kandemir, Ihtişam Mete Demir, Revna Çolak gibi başarılı oyuncularda yer alıyor. Reel bir hayat hikayesinden uyarlanan Bir Litre Gözyaşı sezonun en gösterişli dizileri arasında yer alıyor.

Bir Litre Gözyaşı konusu

Ailesinin büyük bir ilgi ve sevgiyle yetiştirdiği Kâinat’ın tek gerçek dışı istediği üniversiteyi kazanmaktır. Lise eğitimini tamamladıktan sonradan istediği üniversiteyi de şampiyon Cihan, yeni okulunda daha önce hiç tatmadığı bir duyguyu tadar. Bu duygunun adı “aşk”tır. Ilk kez aşık olan ve hayata yeni başladığını hisseden Evren, tedavisi olmayan hastalığa yakalanmıştır. Evren’ın hastalığından ilk haberi olan annesi Figen ve babası Muzaffer’dir. Kızının tedavisi için çalışmalar yapan Yürekli ailesi maalesef olumlu bir tedavi bulamaz ve ömürlerinin yettiğince kızlarının hoş be adalet ettiği hayatı yaşaması için uğraş edeceklerdir.

Bir Litre Gözyaşı Oyuncuları / Kim kimdir?

Miray Daner | Kâinat Yürekli
Cihan henüz 18 yaşında. Ailesinin en büyük çocuğu. Güzelliği ve ağır başlılığıyla uyarı çekiyor. Hayallerini kurduğu üniversiteyi kazanır ve hayatında birincil kez hissettiği aşk duygusunu tadar. Tedavisi olmayan bir hastalığa yakalanan Âlem’ın hayatı bir anda değişecektir.

Sanem Çelik | Figen Iyi Kalpli
Muzaffer’in eşi, Cihan’ın annesi. 40 yaşında. Güzelliği ve destek severliğiyle dikkat çekiyor. Elinden her iş gelir. Hayatta verdiği tüm kararları kimsesiz almış ve bu kararlarda başına gelen sorunların üstesinden gelmeyi bilmiştir. Figen’in 4 çocuğu var ve sıhhat görevlisi olarak çalışıyor. Kocasına ve çocuklarına her zaman sevgiyle yaklaşan Figen’in ailesi için yapamayacağı şey yok.

Tolga Tekin | Muzaffer Yürekli
Iyi Kalpli ailesinin reisi. 42 yaşında… Çevresinde cümbür cemaat kadar sevilen, insancıl, destek sever, muzip bir adam… Figen’e deliler gibi aşık. Eşi ve ailesinin mutluluğu için kendi rahatından ayrıcalık veren, hayatını Figen’e adamış bir adam Muzaffer.

Helin Kandemir | Elif Yürekli
Elif henüz 15 yaşında. Yürekli ailesinin en geçimsiz ferdi denebilir. Evren değin yetenekli ve başarılı değil. zaman zaman ablasını kıskanan böylece kendisini göstermeye çalışan Elif, sorumluluklarından kaçıyor ve hayatı akışına bırakmayı seçim ediyor.

Görkem Mete Demir | Deniz Iyi Kalpli
Deniz, 12 yaşında ve ailenin tek oğlu. Ergenliğe girmek üzere olan Deniz’in hiç bir şey umurunda değil. Aklı yaşıtlarının da olduğu gibi futbol, futbolcular ve bilgisayar oyunlarında ve derslerini hiç önemsemiyor.

Revna Çolak | Eda Yürekli
Iyi Kalpli ailesinin neşe kaynağı, ailenin en küçük ferdi. Ilgi ve sevgiyle büyütülen Eda ailesine çok emrindeki.

Mert Yazıcıoğlu | Mahir Yetkin
Mahir demin 19 yaşında. Cihan ile aynı üniversiteye gidiyor. Evren’ın önce en iyi arkadaşı sonradan ilk aşkı olacaktır. Yaşıtlarının aksine olgunluğu ve sessizliği çevresinde alışılmadık karşılansa da Cihan’ın her şeyi olacak.

Bir Litre Gözyaşı 13. Birim Özeti

Bir Litre Gözyaşı yeni bölümü ile 30 Aralık Pazar 2018 tarihinde Kanal D ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan Bir Litre Gözyaşı 13 bölümü, yeniden birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

2 okunma

Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.

%d blogcu bunu beğendi: