BES ile çifte emeklilik ve çifte maaş geliyor

  Kredi - Borsa    2 Ocak 2019
Yorum Yok

BES ile çifte emeklilik ve çifte maaş geliyor

208 ülkede hizmet veren Europ Assistance bölgesel bazda yaptığı toplatılarda her ülkede gerçekleştirdiği ayrı dilekçe ve ürünler hakkında değer biçme toplantısı yaptı. Yeni ürün toplantısında Satış ve Pazarlama Müdür Serpil Akyol Erden, operasyonel yenilik ve innovatif uygulamalara Teknik Müdür Beklan Aybay ile IT ve Innovazyon Müdür Ersin Kaya katıldı.

Bu toplantılarda dikkat çeken ve Türkiyeye uyarlanabilcek olan ürün ve uygulamalar için Europ Assistacne Türkiye mahsul grubu çalışmalarını başlattı. Europ Assistance Türkiye Genel Müdür Cenk Keskinel, biz işortaklığı mantığı ile çalışmaktayız.

Bu çalışma anlayışında herif ile bütünleşme, nüşterinize özel geliştirmeler in düenli olarak gerçekleştirilmesi esastır. Biz çalıştığımzı şirketlerin arge departmanı gibi çalışıyoruz. Europ Assistance Grubunda gerçekleşen değerleme toplantıları bu anlayışa kaynak olacak know how’ı meslekdaşlarımızla paylaşma ortamını yaratmaktadır Ekibimizin ilgili yöneticilerinin bu toplantılarda yer alması günceli hepberaber etkili sekilde peşine düşüp takip etmelerini sağlamaktadır. Bu yenilikleri ilk olarak işortaklarımız olan müşterilerimizle paylaşıyor gerkli olduğu takdirde beraber onlara özel geliştirmeler yapıyoruz. “ dedi.

3 okunma

Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.

%d blogcu bunu beğendi: