Berkay: Özlem ne isterse yaparım!

  Güncel Haberler    27 Mart 2019
Yorum Yok

Berkay: Özlem ne isterse yaparım!

Berkay: Özlem Ada Şahin ne isterse yaparım! - Magazin haberleri

Habertürk’ten Onur Aydın’ın haberine göre, geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde alışveriş yaparken objektiflere takılan şarkıcı Berkay, çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Eşi Özlem Ada Şahin ile ikinci çocukları Zeynep’i kucaklarına almaya hazırlanan Berkay, “Babasının süslüsü, bir adam başına geliyor. Zeynep ismi ailemizde yoktu. Istek de, ben de bu ismi fazla seviyoruz. Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin” dedi. Berkay’ın telefonu elinden hiç düşürmemesi ise dikkatlerden kaçmadı.

Berkay: Özlem Ada Şahin ne isterse yaparım! - Magazin haberleri

“AÇLIK NE İSTERSE YAPARIM”

Kızı Zeynep için baby shower yapıp yapmayacağı sorulan şarkıcı, “Ben o konulardan hiç anlamam. Başlıca Özlem ilgilenir. O ne derse odur benim için ama cümbür cemaat yapabilir. Gayet normal, hürmet duyarım. Ben mevlüt okutmuştum Arya’ya fakat Özlem ne isterse yaparım” ifadelerini kullandı.

Berkay: Özlem Ada Şahin ne isterse yaparım! - Magazin haberleri

“MÜKEMMEL BİR ALBÜM OLDU”

Yeni albümü 80’ler 90’lar için nisan ayını dikkat çekici eden Berkay, “Fazla güzel bir cover albüm oldu. İçinde Sezen Aksu’dan, birçok sanatçıya kadar şarkılar olan ve sürpriz düetler olan muhteşem bir albüm oldu” biçiminde konuştu. Berkay, röportajın ardındaki alışverişine kaldığı yerden devam etti.

Berkay: Özlem Ada Şahin ne isterse yaparım! - Magazin haberleriBerkay: Özlem Ada Şahin ne isterse yaparım! - Magazin haberleriBerkay: Özlem Ada Şahin ne isterse yaparım! - Magazin haberleriBerkay: Özlem Ada Şahin ne isterse yaparım! - Magazin haberleri Berkay: Özlem Ada Şahin ne isterse yaparım! - Magazin haberleriBerkay: Özlem Ada Şahin ne isterse yaparım! - Magazin haberleriBerkay: Özlem Ada Şahin ne isterse yaparım! - Magazin haberleriBerkay: Özlem Ada Şahin ne isterse yaparım! - Magazin haberleriBerkay: Özlem Ada Şahin ne isterse yaparım! - Magazin haberleriBerkay: Özlem Ada Şahin ne isterse yaparım! - Magazin haberleriBerkay: Özlem Ada Şahin ne isterse yaparım! - Magazin haberleri Berkay: Özlem Ada Şahin ne isterse yaparım! - Magazin haberleriBerkay: Özlem Ada Şahin ne isterse yaparım! - Magazin haberleriBerkay: Özlem Ada Şahin ne isterse yaparım! - Magazin haberleriBerkay: Özlem Ada Şahin ne isterse yaparım! - Magazin haberleriBerkay: Özlem Ada Şahin ne isterse yaparım! - Magazin haberleriBerkay: Özlem Ada Şahin ne isterse yaparım! - Magazin haberleriBerkay: Özlem Ada Şahin ne isterse yaparım! - Magazin haberleri Berkay: Özlem Ada Şahin ne isterse yaparım! - Magazin haberleriBerkay: Özlem Ada Şahin ne isterse yaparım! - Magazin haberleriBerkay: Özlem Ada Şahin ne isterse yaparım! - Magazin haberleriBerkay: Özlem Ada Şahin ne isterse yaparım! - Magazin haberleriBerkay: Özlem Ada Şahin ne isterse yaparım! - Magazin haberleriBerkay: Özlem Ada Şahin ne isterse yaparım! - Magazin haberleriBerkay: Özlem Ada Şahin ne isterse yaparım! - Magazin haberleri Berkay: Özlem Ada Şahin ne isterse yaparım! - Magazin haberleriBerkay: Özlem Ada Şahin ne isterse yaparım! - Magazin haberleriBerkay: Özlem Ada Şahin ne isterse yaparım! - Magazin haberleriBerkay: Özlem Ada Şahin ne isterse yaparım! - Magazin haberleriBerkay: Özlem Ada Şahin ne isterse yaparım! - Magazin haberleriBerkay: Özlem Ada Şahin ne isterse yaparım! - Magazin haberleri

22 okunma

Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.