‘Bazı oyuncularımız F.Bahçe’nin ağırlığını kaldıramıyor’

  Güncel Haberler    9 Mart 2019
Yorum Yok

'Bazı oyuncularımız F.Bahçe'nin ağırlığını kaldıramıyor'

Karşılaşmayı değerlendiren Ersun Yanal, “Birincil yarının 20 dakikası %70’le oynadık, biz tekrar hakimdik ayrıca pozisyon ayrıca yoklama olarak. Sonrasındaki 25 dakikada kötüydük. 2. yarıya değişiklikle başlayıp kontrolü elimize aldık. Girdiğimiz pozisyonlar var, bunu yapamazsanız karşı taraf sizi cezalandırır. “Girilen pozisyonları da değerlendirebilsek adalet ettiğimiz bir sonuç olduğunu düşünmüyorum. Futbol birlikte oynanan bir oyun. Nasıl golü kaçırıyorsan ve yiyorsan, nasıl atıyorsan takım olarak ölçmek gerekli.” dedi.

“FENERBAHÇE ZORLU BİR DÖNEMDEN GEÇİYOR”

Sarı-lacivertli takımla ilgili sözlerin edevam eden Ersun Yanal, “Fenerbahçe zorlu bir dönem geçiriyor. Bunu hepimiz biliyoruz. Takım kurgusundaki birtakım oyuncuları kullanamamanın ve formda oyunculardan uzakta kalanların bizi etkilediğini düşünüyorum. Şu lahza oyunumuzun sonucunu alamadığımızı ama böyle oynamaya devam edersek alabileceğimizi düşünüyorum. İyi oynanan zamanın ikinci yarıda uzun olması heyecanımızı artırdı lakin sonucu alamadık.” ifadelerini kullandı.

“F.BAHÇE’DE OYNAMANIN AĞIRLIĞINI KALDIRAMIYORLAR”

Bazı oyuncularının performansını eleştiren Ersun Yanal, “Çıkarken top kaybı fazlasıyla vardı. 25. dakikadan sonrası çok fazlaydı, rakibin oyun ritmi bulmasına sebep oldu. Bazı oyuncularımız burada oynamanın ağırlığını kaldıramıyorlar, Fenerbahçe forması giymek kolay değil.” biçiminde konuştu.

28 okunma

Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.