Bade İşçil: Oscarlık oynar

  Güncel Haberler    24 Mart 2019
Yorum Yok

Bade İşçil: Oscarlık oynar

Bade İşçil: Oscarlık oynar - Magazin haberleri

Habertürk’ten Onur Aydın’ın haberine tarafından; Moda Tekstil ve Tasarım bölümü mezunu olduğunu söyleyen Bade İşçil, “İşimiz gereği modayı da yakından peşine düşüp takip eden insanlarız. Ben olağan bir insanım yani bazen uçarı şeyler de beğeniyorum onları kombin yapıyorum lakin çok da uçmuyorum. Yüksek bel pantolon giymem diyordum şimdi yüksek bel olmazsa giymem diyorum. Ben moda ve tekstil tasarım mezunuyum fazla isterdim bu telaşı yaşamak lakin sanırım oyunculuğu seçmeme iyi olmuş galiba kalp krizinden giderdim” diye konuştu.

Bade İşçil: Oscarlık oynar - Magazin haberleri

İşçil, oğlu Azur’un isminin telaffuz edilemediğini belirtirken, “Neye yeteneği var?” sorusuna ise “Azur zorlama bir ad bana da küçükken ‘Badem’ diyorlardı bademi de badem ezmesini de seviyorum. Ben Türkiye’de ödüller aldım ama oscarlık oynar gibi geliyor bana isterim spor yapsın neyle mutlu görünmek isterse onu olsun” yanıtını verdi.

Bade İşçil: Oscarlık oynar - Magazin haberleriBade İşçil: Oscarlık oynar - Magazin haberleriBade İşçil: Oscarlık oynar - Magazin haberleriBade İşçil: Oscarlık oynar - Magazin haberleri

75 okunma

Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.