Ayak masajıyla gelen sağlık

  Sağlık ve Yaşam    25 Mart 2019
Yorum Yok

Ayak masajıyla gelen sağlık

Dünyaca bilinen ayak masajının ünlü Çinli gruplarından Lıankzı, özel bir şirket aracığıyla bundan böyle Türkleri de ayaklarından rahatlatacak ve günün tüm stresini alırken, bazı rahatsızlıkları söyleyecek.

Çin’den Moskova aktarmalı Türkiye’ye gelen 15 karakter uzman grup, Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Terminali’nde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Grup üyeleri, but masajı ile insanın tüm gün içinde yaşadığı stresi, yorgunluğu üzerinden atmasına asistan olurken, nitelikli bir uyku ve bir takım bilmediği hastalıkları da ortaya çıkarttığını söyledi. Çinli grubun Türkiye’ye getirilmesini karşılayan Ayak Masaj Hizmetleri Şirketi basın danışmanı Nurten Rehber ise Türkiye’de niyet kitlelerinin yoğun iş temposu ve stres aşağı çalışanlar olduklarını ve Maslak Princess Otel’de hizmet vereceklerini kaydetti.

Rehber, “But masajının Türkiye’de profesyonelce yapılmadığını ve yapılan bazı yerlerde de hatalı uygulamalar olduğunu gördük. Yaptığımız incelemeler ardından Çin’de en iyi ve bilirkişi kadroya sahip bir grup bulduk. Artık Türkiye’de de isteyen, üçgenin taban olmayan kenarı masajı bir uçtan bir uca bütün yorgunluğundan ve stresinden arınacak” dedi.
But masajını Türkiye’ye tanıtmak için gelen 15 kişilik Çinli grup, havalimanında marşlarını söyledi. Üçgenin Taban Olmayan Kenarı masaj uzmanlarının marşları ve felsefesi olduğunu, bunun için manâlı ve özenli bir eğitim alınması gerektiğini söyleyen masaj uzmanları, kendileri için önemli olan marşları da söylemeyi ihmalkârlık etmedi. aniden havalimanında alaka odağı olan Çinli etap masajı uzmanları, söyledikleri marşlarla herkesin dikkatini üzerlerine topladı. Dinleyiciler, her marşın bitmesi ardından ise alkışlamayı dikkatsizlik etmedi.

15 okunma

Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.