Avlu 26. Bölüm Fragmanı

  Dizi Önerisi, Kültür ve Sanat    10 Ocak 2019
Yorum Yok

Avlu 26. Bölüm Fragmanı

Star Tv ekranlarının başarılı dizisi dizisi Avlu’yu Limon Film üstlenmektedir. Senelerdir baskı gördüğü eşini vurduğu iddiası ile tutuklanan Deniz’in yaşam hikayesi ile başlayan Avlu dizisi, hapishanedeki kadınların tehlikeli yaşamını gözler önüne seriyor. Yayınlanan ilk bölümü ile seyircisinden bütün anekdot bölge ‘Avlu’ dizisi ilerleyen günlerde yep yeni bölümleriyle sizlerle olmaya devam ediyor.

Avlu dizisi, Deniz’in kızı için üstlendiği kabahat nedeniyle tutuklanmasının gerisinde kabus gibi geçen günlerini anlatmaktadır. Tek istediği kızına ulaşıp son durumu öğrenmek olan Deniz’in içerde birbirine ters iki kadının arasında kalır ve bundan böyle amacına ulaşması imkansızdır. Azra ve Kudret, bütün pis işlerinde uygulamak üzere Deniz’i kendi taraflarına çekmek için tehdit ederler. Oysa Deniz, bir an önce oradan kurtulmanın peşindedir. Bütün bunlar yetmezmiş gibi birde cezaevinin müdürü Nihal bıçaklanarak öldürülür ve bu olayda Deniz’in üstüne kalacaktır. Cezaevinde kaldığı vakit baştan başa Azra ve Kudret’in kendi kurallarına göre yol almak zorunda kalan Deniz’in engebeli mücadelesini anlatmaktadır.

Star Tv ekranlarının dizisi Avlu, kısa vakit önce birincil bölümü ile izleyicisine kavuştu. Star Tv ekranlarının dizisi Avlu’da, Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece, Teoman Kumbaracıbaşı, Ruçhan Çalışkur, Deniz Barut, Eslem Akar, Şeyla Halis, Ayça Damgacı, Onuryay Cihan Tan, Hülya Neşe Saçan, Ümmü Putgül, Efsane Odağ, Mihrimah Cankur, Çiğdem Benli, Billur Pınar Yılmaz, Hüseyin Turunç gibi başarılı isimler bulunuyor.

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Avlu, her Perşembe günü saat 20:00’da!

Avlu dizisi karakterleri

Deniz Demir (Demet Evgar); Üniversite yıllarında tanıştığı Hakan ile evlenen ve bir kızları olan Deniz, eşi tarafından baskı gören kadınlardan sadece birisi. Yine bir kavga sırasında kızına ve Deniz’e tabanca çeken Hakan, kızı tarafından vurulur. Deniz ise kızını korumak için suçu üstlenir.

Azra Kaya (Ceren Moray); Cezavinde sözü geçen iki bayan birisi Azra. Fırsat buldukça Deniz’i kötü işleri için kullanacaktır.

Kudret Öztürk (Nursel Köse); Cezaevinde nefret edilen şey saçan bir diğer kadın Kudret. Fazlasıyla adıyla nam salan Kudret’in tehlikesi gözlerinden okunuyor.

Murat Ünal (Kenan Ece); Ailesinden uzaktan yaşamak zorunda kalan Murat, gençlik yıllarını içki ile geçirmiştir. 

Nilgün Demir (Ruçkan Çalışkur); Hakan’ın ablası Nilgün, ona aleyhinde hep bir anne rolünde hissetmiştir kendisini.

Jale Şahin (Şeyla Halis); Azra’nın çetesinin sıcacık üyelerinden Jale, cezaevne içki ve kumar bağımlılığı yüzünden sürüklenmiştir. 

Hasret Şengül (Ayça Damgacı); Ufak kızıyla cezaevinde hayatını sürdüren kadın.

Avlu 26. Bölüm Özeti

Avlu yeni bölümü ile 27 Aralık Perşembe 2018 tarihinde Star Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan Avlu 26 bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

2 okunma

Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.

%d blogcu bunu beğendi: