Blog

Altın Şubeleri’ne davet

  Blog    4 Ocak 2019
Yorum Yok

Altın Şubeleri’ne davet
Türkiye Finans, tüketicilerin ziynet eşyalarını değerlendirmeye başlıyor, altınlar yatırıma dönüşüyor. 3 Aralık’tan itibaren şubelerinde altın toplayacak olan Türkiye Finans, altına oturtmak isteyenlere tasarruf imkânı sağlamanın yanı sıra Türkiye’de bir birincil olan, “Şahsi Gram Altın” ayrıcalığını da müşterilerinin hizmetine sunuyor.
konuyla ilglii yapılan yazılı açıklamaya tarafından, Türkiye Finans Altın Toplama Günleri’nde; bilezik, bileklik, künye, kolye, küpe, çeyrek, yarım gibi seçeneklerde bütün takı ve altınları değerlendiriyor.
Türkiye Finans Altın Şubeler’de altınlarını değerlendirenler, hesabına 24 saat ulaşıp, ihtiyaç duydukları takdirde altınlarını nakde çevirebilirken bununla birlikte çalınma, kaybolma, işçilik ücreti, eski-yeni tarih gibi endişelerden de kurtuluyor.
Türkiye Finans’tan bir birincil:kişiye özel ambalaj tasarımlı gram altın
Türkiye Finans, Türkiye’de öncelikle şahsi ambalaj tasarımlı hediyelik altınları da satışa çıkarıyor. Kişinin ambalajı üstüne istediği fotoğrafı bastırabileceği ve mesajını yazabileceği altın ile cümbür cemaat, sevdiklerine fazla özel bir hediye verebiliyor. Dahası şahsi fotoğraflı altın ambalajı açılmadığı takdirde değerinde kaybı da yaşamıyor.

28 okunma

Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.