Allianz Assistance ve Radyo Trafik’ten işbirliği

  Kredi - Borsa    9 Ocak 2019
Yorum Yok

Allianz Assistance ve Radyo Trafik’ten işbirliği

Bireysel Emeklilik sektörünün öncü şirketi Vakıf Emeklilik, sektörde farkındalığı ve katılımı artırmaya yönelik çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Vakit Makinası projesi ile 45 gün baştan başa 11 ili gezen Vakıf Emeklilik, “Şimdiden Dar Bir Gelecek” için BES yaptırmanın önemine sinyâl etti.

 Yolculuğuna İzmit’ten başlayan Zaman Makinası, Sakarya, Zonguldak, Samsun, Ankara, Kayseri, Adana, Antalya, İzmir, Bolu ve İstanbul’da 2 bin 700 kişiyi 30 yıl sonrasına götürdü, emeklilik hayallerini sordu. Hem Roadshowlarda, 100 kişi armağan çarkı ile bedava ve indirimli sigorta ürünü, binlerce birey kulaklık, boyun yastığı, telefon aksesuarı gibi çeşitli hediyeler kazandı. Vakıf Emeklilik, Vakit Makinası etkinliklerine önümüzdeki dönemlerde de devam etmeyi planlıyor.

Zaman Makinası’nda gezi nasıl başlıyor?

 Vakıf Emeklilik, Süre Makinası projesi ile insanları geleceğe götürdü. “Geleceğe Hoş geldin” mesajı ile çıkılan yolculukta; şahısların emeklilik günlerinde de şu andaki yaşam standartlarında bir yaşam sürmelerinin BES ile olası olabileceği mesajı veriliyor. Bireysel Emeklilik Sistemi’nin sağladığı faydalarının kişilere bir defa daha anlatıldığı bu yolculukta zamanın tez geçtiği böylece bir an önce birikim yapmanın önemine sinyâl ediliyor.

27 okunma

Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.