Ak Partili Hakan Karaduman görevden alındı

  Güncel Haberler    19 Ocak 2019
Yorum Yok

Ak Partili Hakan Karaduman görevden alındı

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, partisinin Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman’ın, Cumhur İttifakı’nın prensiplerine uygun olmayan açıklamaları sebebiyle görevden alındığını duyurdu.

Çelik, sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından konuya ilişkin açıklamada bulundu.

Çelik paylaşımında, “Samsun İl Başkanımız Hakan Karaduman, Cumhur İttifakı’nın prensiplerine uygunsuz açıklamaları nedeniyle açığa alınmıştır. Bunun üstüne İl Başkanımız istifasını Genel Merkez’e sunmuştur. Boşalan Samsun İl Başkanlığı için Ersan Aksu görevlendirilmiştir.” değerlendirmesinde bulundu.

KARADUMAN, MHP’Lİ USTA’YA YANIT VERMİŞTİ

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, MHP Samsun Milletvekili Erhan Sanatçı’nın “İttifak olmazsa olmazımız yok” diyerek 7 belediye istediklerini ama AK Parti’nin 2 belediye verdiğini belirttiği sözlerine verdiği yanıtta “MHP’nin 10 ilçede gösterişli olduklarına ama gülebilirim. Daha önce hatırladığım kadarıyla 5 ilçe yönettiler” demişti.

MHP’Lİ ERHAN USTA’DA DİSİPLİNE SEVKEDİLDİ

MHP’de de Cumhur İttifakı’na aykırı hareket ettiği gerekçesiyle Samsun il başkanı görevden gücenmiş, Samsun Milletvekili Erhan Sanatçı ise Merkez Disiplin Kurulu’na sevk edilmişti.

MHP’li o Milletvekili disipline sevk edildi

 

9 okunma

Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.