Adriana Lima’dan Türk kadınlarına övgü dolu sözler

  Sağlık ve Yaşam    31 Aralık 2018
Yorum Yok

Adriana Lima'dan Türk kadınlarına övgü dolu sözler

Milyonlarca kişinin peşine düşüp takip ettiği dünyanın en kayda değer moda haftalarından New York Moda Haftası’nın makyaj sponsorluğu, bu sene 19.kez makyaj trendlerinin belirleyicisi Maybelline New York tarafından gerçekleştirildi. Moda haftası zarfında Adriana Lima ile Cansu Akın ve Maybelline New York Makyaj Artisti Yüksek Dağ Kavasoğlu bir araya geldi. Maybelline New York’un global marka yüzü Adriana Lima, röportaj sırasında Türkiye ve Türk kadınlarına ait düşüncelerini paylaştı.

Maybelline New York markasına çocuk yaşlardan bu yanlamasına hayran olduğunu ve 10 yıldan fazladır Maybelline New York’un marka yüzü olmaktan kibir duyduğunu gösteren Lima, “Bütün resim çekimlerinde, jurnal hayatımda, bütün kırmızı halı etkinliklerinde Maybelline New York ürünleri kullanıyorum. En sevdiğim Maybelline New York ürünlerinden biri olan Super Stay Matte Ink dudak boyası, kalıcılığı sayesinde vazgeçilmezlerim arasına girdi. En çok tercih ettiğim kırmızı renklerin 20 Pioneer ve Dancer olduğunu söyleyebilirim. Instagramda paylaştığım fotoğrafların öyle çoğunda dudak boyası olarak yeniden Super Stay Matte Ink serisinden 15 Lover kullanıyorum. Gözümde de başlıca Total Temptation rimel oluyor. Total Temptation ve Falsies, verdiği hacimli ve uzun kirpik görünümü ve uzun vakit daimi olmasıyla en sevdiğim Maybelline maskara ailesi üyeleri arasında yer alıyor. Total Temptation’ın kokusuna bayılıyorum” dedi.

Görüşmede Türkleri çok sevdiğinden ve Türk kadınlarını çok beğendiğinden bahseden Adriana Lima, Türk kadınlarının dar olmalarını ve makyajı sevmelerini takdir ettiğini belirtti. Lima, “Türk kadınlarının gözleri öne çıkaran makyajlarını fazla beğeniyorum, kadınların kendilerini oldukları gibi kabul ettikleri ve hoş gözükmek ve iyi hissetmek için uğraş sarfettikleri ülkelerde olmaktan hoşlanıyorum. Türkiye’ye başlangıçta 10 sene önce geldim ve Istanbul’u çok sevdim. Yemeklere bayıldım, özellikle baklava ve kaymak favorimdi. Türk kahvesini çok seviyorum. Geçtiğimiz günlerde Türk kahvesi yapmayı öğrendim ve evimde Türkiye’den aldığım Türk kahvesini tüm misafirlerime yapıyorum. Lokum da vazgeçilmezlerim arasında” dedi.

 

Maybelline New York Hakkında

Maybelline New York, makyaj ürünlerinde geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.  Makyaj trendlerini “Podyumlardan Sokaklara” içeren Maybelline New York, renkler konusunda uzmanlığı ile birbirinden bambaşka makyaj deneyimleri yaşatıyor. Enerjik, genç ve trendsetter Maybelline New York, tüketicilerimizi öbür makyaj uygulamaları konusunda bilgilendirmeye; bunu yaparken de markanın belli başlı değerleri olan şehirli,  orijinal ve serbest duruşundan kopmamaya özen gösteriyor.

25 okunma

Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.